Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » >>> Важливо!!! Правила та Новини » Новини та повідомлення


Новини та повідомлення

Сообщений 1 страница 20 из 20

Опрос

Для мене на дискотеці основне:
Музика

75% - 12
Інтер'єр

12% - 2
Наявність кафе

12% - 2
Ціна квитка

0% - 0
Йду туди, де більше людей

0% - 0
Голосов: 16

1

В даній темі будуть подаватись основні повідомлення від організаторів та активістів руху "uadisco".

Прохання гостей та користувачів не залишати свої повідомлення та коментарі в цій темі, - вони будуть видалятись.

Адміністратору сайту  uadisco.mylivepage.com прохання найважливіші повідомлення також розміщувати на сайті в розділі "Новини".

Отредактировано Oleg (2007-06-11 10:56:55)

0

2

Маємо хороші новини для дівчат.. В суботу для них буде діяти знижка.
Вхід для дівчат - 3 грн.

не забуваємо, що за новими "правилами" міської ради - вхід після 22.00  ;)  на дискотеку дітям до 18 заборонено.. no comments...

Отредактировано Dj Roman (2007-05-31 09:19:12)

0

3

Нарешті ми дочекались..
Хочу всім повідомити приємну новину:
Зовсім скоро, в "Україні" планується провести величезну вечірку за участі відомих Львіськиx Dj.
Музику обіцяють нам майже "живу", тобто це не буде просто MP3 з компютера, а справжня повноцінна музика Dj(пульт, мікс, пластинки ітд.)
Щоб "відірватись" на повну-готується звернення до міського голови про дозвіл проведення дискотеки не до 24.00, коли справжня молодь тільки починає "жити" літом і музикою, а хоча б до 3-4 години. Надіємось на позитивну відповідь нашого "улюбленого" мера.
Наразі проект лише на стадії розробки. Організатором і автором ідеї є Dj VIVA, за що йому респект  :dance:  і велике велике дякую, бо незважаючи на сесії(Dj Mash-це камінь в твій город  :D ) і інші обставини, людина постійно живе клубним рухом і підтримує нашу дискотеку..
Слідкуйте за новинами.. вже скоро.. все більш детально.

прохання не залишати тут свої коментарі і пропозиції. для цього є спеціально
сворена тема
Перейти

Отредактировано Dj Roman (2007-06-14 19:56:14)

0

4

На правах Організатора вечірки хочу залишити детільнішу інфу про вечірку!!!
Для Вас будуть іграти Dj Tom MAat (Lviv) i Dj Viva (Резидент дискотек "Куб" і "Україна"!!!) Хочу зазначити що підгтовка на завершальній стадії!!! Залишається тільки дозвіл МЕРА!!! Чекайте 23-24 червня!!!!!!!

0

5

З 20.06.2007 змінюємо графік роботи. Тепер працюємо не 3, а 4 рази на тиждень!!!
як і минулого року, на літній період будемо проводити дискотеки в середу.
welcome to ukraine

Трішки невтішні новини. В звязку з підготовкою до МЕГА-вечірки 23-24 червня, вирішено перенести наш старт літнього сезону до наступної середи. Вибачте за незручності.

0

6

І знову "ЗАБОРОНИТИ"

Цього разу на:

1) дозвіл на проведення в літній період дискотек хоча б до 2 год.

2) дозвіл на проведення дискотеки до дня молоді 23-24 червня до 2год.

:bad:  мудаки вони всі там

примітка: відмова без причин, без аргументів, без пояснення. просто відмовити.

думали що зірвуть нам свято. не получиться. чому? а ви прийдіть 23-24 і самі побачите  :D

0

7

Середа 04.07.2007 та П'ятниця 06.07.2007 до 23.00 вхід для дівчат безкоштовний
Приходьте - не запізнюйтесь. Лише два дні, лише до 23.00.

Зверніт увагу. Тепер в нас працює чат. Запустити можна в самому верху, де ви входите до нашого форуму як користувач. Спілкуємось більш мобільно!!! :D

0

8

Кращі пісні 2006 року

саме таку назву матиме наша майже ретро-дискотека.  :rolleyes:
цікаво? тоді чекайте, вже зовсім скоро.. лише для вас.. згадаємо краще 2006

наведу лиш маленький список композицій, які прозвучать на ретро-вечірці:

1. Pakito - Living On Video
2. Arash - Arash
3. Dima Bilan - Never Let You Go
4. Starclub Ft Dr. Alban - Chiki Chiki
5. Timo Maas - First Day
6. Madonna - Hung Up
7. Giorgos Mazonakis - Savvato

ну як? вже уявляєте?!!!
хочете дізнатись більше? слідкуйте за оголошеннями. найкраща музика 2006, купа позитивних емоцій, конкурси і пожарунки.... все це вже дуже скоро!!!

ви можете нажсилати всої пропозиції до списку найкращих 2006. Найбільш популярні обовязково прозвучать на дискотеці... приєднуйтесь

0

9

:bb:
не хочу спішити, але не втримаюсь щоб не поділитись приємною новиною..
памятаєте, колись хтось таке писав

Про "правомірність" розпорядження вже вирішується питання, думаю найблищим часом юристи скажуть: чи я живу в місті Туза і по його законам, чи я живу в вільному місті Новий Розділ...

це про заборону проводити дискотеку після 24.00.
думаю багато хто замітив, що тепер в "Україні" в суботу дискотека до 01.00. Так от, нещодавні події дають мені право з впевненістю і відповідальністю повідомити: тепер ми працюємо до 01.00 і в пятницю і в середу і навіть в неділю. Але з маленькою поправкою: якщо звичайно це буде доречно. Бо проводити дискотеку до 01.00 коли в залі 15 чоловік трошки не виправдано. Бо майже стільки ж людей в той самий час працюють в "Україні" і напевно сама дискотека тоді не доречна. Ой, щось мене понесло...
Але головне не це, головне що ми тепер працюємо на повну-тому приходьте і віддихайте разом з нами..

Запропонувати відвідувачам те чого  не пропонують конкуренти, ну наприклад дискотека до 01.00 години(це напевно зараз було б найактуальнішим і найдієвішим вчинком)

інколи мрії збуваються...   :boast:   ;)

0

10

27.07.2007                             П'ятниця

ЗГАДАЄМО КРАЩЕ 2006
найкращі хіти минулого року (за версією MFM з маленькими нашими змінами  ;) )

усе це на "UADISCO 2006 TOP LIST"

Вважаєш, що якась класна композиція не попала в наш TOP LIST 2006-пропонуй свій трек у спеціально створеній для цього темі. Усі найкращі пропозиції будуть враховані!

прохання до Адміністратора: створити окремий підфорум "Наші вечірки", куди закинути тему "!!! Dj's & Bubbles Show NEW", та створити нову тему "UADISCO 2006 TOP LIST"

0

11

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ДИСКОТЕКИ "УКРАЇНА"!!!
МАЄМО ДЛЯ ВАС ХОРОШІ НОВИНИ:
    СЬОГОДНІ 03.08.2007 Р. НА ВЕЧІРЦІ "LAZER SHOW" 5 ОСІБ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ЗАМОВЛЕННЯ У КАФЕ НА СУМУ 30 ГРН (ЗА 1 РАЗ) ОТРИМАЮТЬ ФЛАЄР НА БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД НА ЗАВТРІШНЮ ВЕЧІРКУ 04.08.2007 Р.

ПОСПІШАЙТЕ, АДЖЕ ФЛАЄРІВ ЛИШЕ 5!!!!!

Отредактировано Іринка (2007-08-03 18:03:28)

0

12

Маленька акція для заохочення активності на форумі

Нарешті є причина чесно роздавати флаєра! Умова наступна:
1. Користувач має бути зареєстрований на форумі не менше 2 місяців
2. Корисних повідомлень повинно бути не менше 50
Корисні повідомлення-повідомлення залишені користувачем у темах ПОГОВОГРИМО ПРО DISCO UKRAINE, НАШІ ВЕЧІРКИ. Повідомлення залишені користувачем у темах Music, Різне, Поздоровлення до уваги не беруться.
3. За флуд і оффтопік в темах, які визначають корисні повідомлення-жовта картка і неможливість брати участь в акції...  :haha:

Класні правила? Я старався придумати щось дуже важке, здається вийшло.  :big_boss:
Поїхали.. Що таке флаєр? Безкоштовний вхід, статус VIP, особливе відмітка (про це трохи пізніше)

Обговорюємо ТУТ

Отредактировано Oleg (2007-08-27 16:09:18)

0

13

Popsa in da CLUB
Думаю, можем стартувати цієї неділі...
Прошу діджеїв, які будуть працювати в неділю підготувати список композицій і подати її тут, на форумі.. це для того щоб була можливіть "забракувати" те, що не треба буде ставити ("Милион, милион, ...." "Малинки")   :P
Ще раз нагадую "ідею" дискотеки Popsa in da CLUB. Жодного прогресиву, кислоти, рейву... тільки танцювальна рус/укр/анг музика(легка), хіп-хоп, тощо.
Чекаємо списку від Дж.

0

14

"NON STOP...НАМ 2 РОКИ"

З вечичезним задоволенням хочу повідомити і запросити всіх 20.10.2007 на вечірку, присвячену 2 річниці роботи UADISCO (або просто "України").
Хочу всіх привітати з цим ще дитячим, але вже достатнім щоб заслужити звання "модної дискотеки" віком. Подяка усім, хто мав і має будь-яке відношення до роботи дискотеки, хто організовував, проводив, допомагав, радив і критикував... ми живемо для ВАС, ми живемо з ВАМИ, ми живем ВАМИ.

СУБОТА      ВЕЧІР    НОВИЙ РОЗДІЛ  УСІ НА ПАТІ В УКРАЇНУ

dance3.gif

0

15

Новина не хороша, але все ж новина...
На сесії Новороздільської міської ради прийнято рішення про зміну юридичної адреси МЦ "Лілея". Тепер "офіс" буде знаходитись в палаці культури, і швидше за все до "України" МЦ "Лілея" тепер ніякого відношення не буде мати. Отже: дітки що приходили на дискотеку в неділю (майже 100 чол щотижня) тепер мають проблеми з дискотекою.... надіюсь тільки дітки..
Більш детально трохи пізніше, коли від шоку відійду! Слава Україні!  :pardon:

І тепер трошки веселішого. З 31 на 1 увесь світ святкує "Hellowen". Цього року це свято пройде і в нас. Приходьте 31.10.2007 в "Україну"-буде страшно  :fie:  і цікаво  :friends:
МЦ "Лілея"

0

16

В нас маленьке оновлення форуму.
Всі старі теми по вечірках що проходили у нас на протязі останніх двох років перенесені в окрему тему "Архів".
Це для тих в кого проснеться ностальгія-завжди можна відкрити тему і перечитати враження знов, і знов і знов..

Надіюсь цей рік буде не менш активний  :cool: , тому заодно звільняємо місце для найбільш грандіозних подій (надіюсь такі будуть ;) )
Не знаю, чи планують щось наші шановні Dj на початок (відкриття) сезону, бо якщо так-то прошу анонсувати, бо народ скучив, і мене вже просто на дворі зупиняють люди з запитаннями "що там в "Україні", щось буде?"

наразі все-вдалого всім нам "сезону".

0

17

Пам`ятаєте?

http://lh4.ggpht.com/uadisco/SEGcu1trWWI/AAAAAAAAADU/qjnH8CWQ5KE/s400/small_P6240143_rs.jpg

А таке?

http://lh3.ggpht.com/uadisco/SEGcultrWUI/AAAAAAAAADE/Q-wSkMc_q3M/s400/small_P6230119_rs.jpg   http://lh3.ggpht.com/uadisco/SEGeJltrWXI/AAAAAAAAADc/W678AKcCUB4/s400/small_P6230057_rs.jpg


Знаю.. Впевнений.. Побачите.. Буде ще гарячіше!

Коли?

ДЕНЬ МОЛОДІ 28-29 ЧЕРВНЯ

створюємо відповідоно новий форум. там коментуємо, пропонуємо, обговорюємо... все як завжди..  :rofl: ТУТ

0

18

Усім привіт.
Приємна новина для усіх "Вконтактовців". Тепер і на Вконтакте створена група UADISCO. Це - вiдкрита група. Її учасником може стати кожен охочий.
Для чого ми її створили? Ну по-перше, кожного дня все більше і більше людей з Нового Роздолу реєструється на сайті. В одній лиш групі "Новий Розділ" зареєстровано 229!!! учасників. По-друге, на відміну від форума, де лише обговорення всього що стосується "України", на контактах можна добавляти фото, музику, фільми....- це те, чого нам трохи бракувало тут..
Тому, приєднуємось, робимо UADISCO найбільш відвідуваною групою на контактах і при цьому всьому не забуваємо про uadisco.6bb.ru :)

0

19

:whistle:
В нас знову свято...
Запршуємо усіх, на, без сумніву, найбільшу і найграндіознішу вечірку цього літа...  :jumping:

16 СЕРПНЯ
UADISCO

"Чудилка - вечеринка"  :crazyfun:

для Вас будуть працювати наші гості:
Dj BRIAN (progressive trance)
Dj Kim Vortexx (techno/hard techno)

початок о 21.00  Вхід 6грн.

0

20

Трошки з запізненням, але пропоную офіційний постер на вечірку в суботу, 16 Серпня...

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » >>> Важливо!!! Правила та Новини » Новини та повідомлення