Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » MEGA-Party що плануємо провести в "Україні"


MEGA-Party що плануємо провести в "Україні"

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Новини та повідомлення

створено спеціально тема для обговорення новини щодо мега-вечірки.
запитання, побажання, пропозиції, все прошу залишати тут..

0

2

Oleg написал(а):

Зовсім скоро, в "Україні" планується провести величезну вечірку за участі відомих Львіськиx Dj.

Насамперед реклама!!!!!!!!!!!! Але не на форматі А-4. Я думаю можна придумати щось оригінальніше. Ну, наприклад, цей стовп, що біля "Україгни" колишня доска обяв.  Її можна було б зробити міні біг-бордом!!!!!!!!!!

0

3

Oleg написал(а):

бо незважаючи на сесії(Dj Mash-це камінь в твій город   ) і інші обставини, людина постійно живе клубним рухом і підтримує нашу дискотеку..

Олег, я не розцінюю це як свої помилки  чи недоопрацювання!!! Ти ж знаєш що першорядною моєю задачею в "Україні" є технічна підтримка, а вот діджейство це як хоббі, сугубо для задоволення і через те що мені не байдужа діяльність нашоі дискотеки!!! Так що такі звернення не до мене!!! :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

А те що Віталік хоче замутити таку "тєму" звичайно йому великий респект і уважуха!!! :cool:  :thank_you:
Вот тільки б все вийшло, а то обідно провтикати такий "проект" :rtfm:

Отредактировано DJMash (2007-06-11 12:43:09)

0

4

першорядною моєю задачею в "Україні" є технічна підтримка

добре що нагадав. там здається колонка одна потребує ремонту "пищалок"  :help:

0

5

Я зараз зроблю розсилки на e-mail про цю вечірку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:

0

6

давайте я приїду!! поставите мені літр живчику і я вам коломийки до ранку буду фігалити

:dance:  :pardon:

0

7

DJMash написал(а):

По-перше - я нераз бачив як всі діджеї перевантажують підсилювач(я в тому числі), але коли це перевантаження триває там пару секунд ну чи хвилин це одне!!!А коли воно триває годину то вже занадто!!! І я не говорю про певну якусь людину, я говорю в загальному!!!! І не потрібно спорити зі мною, краще робити те що я попрошу, ну звичайно якщо ми всі хочем щоб "Україна" працювала злагоджено, хоча б на рівні діджеїв(музики і апаратури). А якщо ні,то я можу "тупо" виконувати свою роботу і брати за неї гроші, нічого страшного зі мною не станеться, а вот рівень якості "України" в очах відвідувачів явно падає!!!
По-друге - не потрібно надіятись на те що у нас куплять колонки, бо на мою думку у Володі шансів їх продати за ту ціну яку він постовив рівняються 50% на 50%, а може і гірше
і ще одне - як ти думаєш захочеться людям купувати колонки які вже були уйму раз ремонтовані??? ти б купив такі???
Отредактировано DJMash (Сегодня 14:13:44)

Ставлю тобі +1 і переношу тему в "Скарги та пропозиції"

0

8

:P

0

9

DJMash написал(а):

+1 Маєш вже 3!!!!!!!! :big_boss:

0

10

а як ставити "уважение" а то я шото не вникав

0

11

DJMash написал(а):

а як ставити "уважение" а то я шото не вникав

можеш ставити його тільки раз на день одному користувачу!!!!
Під аватаром внизу, клікаєш на плюсик!!!!! :haha:

0

12

1:1 :banned:

0

13

DJMash написал(а):

1:1

Уважуха!!!! Ріспект!!! В топку!!! Маладца!!! Аватар жжёт!!!! З мене пиво!!!!!
Ну все я пішов думати над конкурсом і Мега-Паті!!!

Отредактировано Dj Roman (2007-06-11 13:57:50)

0

14

--

0

15

Ось я відправив Всім зразок Афіші яку потрібно шукати у нашому місті!!!

0

16

Якщо є в когось конкретніші питання про проведення Мега парті, якого аналогів в Новому Роздолі ще не було то маячте!!!

0

17

:yes: Також скоро ви зможите скачувати мої мікси прямо з нашого сайту!!!

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » MEGA-Party що плануємо провести в "Україні"