Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наші опитування » <<<< ФЛАЄРИ - потрібні чи ні?>>>>


<<<< ФЛАЄРИ - потрібні чи ні?>>>>

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Я тут подумав, ну нашу дискотеку поки що не порівняти з клубами, але пропозиція всетаки реальна!!!!!!
До чого веду, у всіх клубах працюють такі речі як флаєри, тобто "папірчики" по яких можна прийти на дискотеку безкоштовно або зі знижкою. Тому, якщо наш форум набере більше відвідувачів можна буде активним учасникам давати флаєри (ну там за 20 повідомлень в тиждень по темі а не просто так), а бо ж за якусь супер-пропозицію і т.д. ........ :big_boss:

Отредактировано Dj Roman (2007-06-04 18:14:35)

0

2

На всі СТО підтримую пропозицію DJ Romana :yes:

0

3

Флаєр на безкоштовний вхід на дискотеку на цілий рік тому, хто покосить біля "України" всю траву.  :bb:  бо місцева влада покосила скрізь, але тільки не на території кінотеатру...
а якщо серйозно.. флаєра у клюбах дійсно можна штука. але коли в клюбах дискотеки щодня і до ранку, то такі штуки є виправдані... а в нас... ну не знаю-а за яким критерієм ці флаєра роздавати? кому? за які заслуги?  :blink:

0

4

Oleg написал(а):

так за викошену траву біля "України" :P

0

5

так за викошену траву біля "України"

ОК.  #67:73761#
Маємо два флаєри:
1- тому, хто викосить траву біля "України"
2- тому, хто розмалює в стилі графіті внутрішнє приміщення(краска і драбина додається)

0

6

Пропоную видавати флаєри(на n-ну к-ть безкоштовних дискотек) за хороші ідеї висловлені тут на форумі і за будь-яку допомогу молодіжному центру "Лілея" :yes:

0

7

Короче в мене така пропозиція!!! Я вважаю буде доцільно зробити флаєра на наступний DJ PARAD бо я думаю багато людей захоче це побачити!!! Всім ж цікаво кого запрошу на наступний раз, а? ТОму як все на афішах ми зробим так!!! ціна з флаєром і без!!! Тобто на декількох дискотеках до прїзду діджеїв і шоу ми будем зордавати флаєра найактивнішим відвідувачам нашої дискотеки !!! Вони будуть мати поблату від нас!!!

0

8

DjViva написал(а):

Тобто на декількох дискотеках до прїзду діджеїв і шоу ми будем зордавати флаєра найактивнішим відвідувачам нашої дискотеки !!!

Мене вот цікавить як ми будем вибирати тих найактивніших, по яким критеріям??? :blink:
Тому що вести статистику відвідувань дискотеки поіменно практично не реально!!!
Пропоную роздавати флаєри "найатпаднішим дансерам", мона конкурси підмутити,
і пару нахаляву роздати біля столової :rofl:

0

9

В мене велике прохання та пропозиція не оголошувати про якусь вечірку за кілька днів до неї, бо тоді змісту в її проведенні ніякої, адже людей не буде стільки, скільки їх могло би бути після хорошої реклами і розголошення, та й підготовки ніякої. Тому хочу, щоб всі ідеї спочатку обговорилися в колі всіх, склався план заходу, продумались всі дрібнички, роздалось кожному завдання і ГОЛОВНЕ - РЕКЛАМА НЕ МЕНШЕ НІЖ ЗА 10 ДНІВ ДО ВЕЧІРКИ.  А то получається, що "Лазерне шоу" уже проголошене з вказанням дати, а толк який? Що зроблено для цього? Хтось знає про неї? Роман не біжи перед кіньми, в даному випадку "спешка никчему".

0

10

І ще, хочу обговорити зі всіма працівниками деякі питання, які передав мені Володя. Тому, попрошу всіх прийти в середу на 21.30 год., за пів години до дискотеки. Явка обовязкова!!!
Олена

0

11

Oleg написал(а):

Корисні повідомлення-повідомлення залишені користувачем у темах ПОГОВОГРИМО ПРО DISCO UKRAINE, НАШІ ВЕЧІРКИ. Повідомлення залишені користувачем у темах Music, Різне, Поздоровлення до уваги не беруться.

А хто буде судити ці повідомлення - корисні вони чи ні?

0

12

Іринка написал(а):

А хто буде судити ці повідомлення - корисні вони чи ні?

І мені теж це цікаво

0

13

Ну коресними повідомленнями можна вважати відповідь на любе поставлене питання(не одним словом, типу "так" або "ні"), або змістовне питання чи твердження

0

14

DJMash написал(а):

віфдповідь на любе поставлене питання

А де ці питання?

0

15

Ketrin-nr написал(а):

А де ці питання?

Це будь які питання поставлені іншими корисувачами форуму

0

16

Ketrin-nr написал(а):

А де ці питання?

для більш наглядного прикладу:

НЕ корисні повідомлення(питання):

Ketrin-nr написал(а):

Ти хочеш познущатись з хлопців?????? :lol:

Ketrin-nr написал(а):

А може нам тільки краще стане?

Ketrin-nr написал(а):

А в тебе ключі до них є?

Ketrin-nr написал(а):

А я в ответ своей рукой...

Іринка написал(а):

а там голое тело, гарячое, трепещущее под твоими руками

#67:73761#
Корисні повідомлення(питання):

Ketrin-nr написал(а):

в мене є питання, чому давно не робили ретро-дискотеки???????останній раз, як вона була я була в захваті, і мені багато народу казали, що було класно. То чом би не зробити таку дискотеку знов?

Tanyusha написал(а):

отож бо, як на рахунок  розділу, наприклад," music-news"?  або знаю що багато молоді шукає тексти пісень, можна ще таке зробити, причому так щоб кожен бажаючий  міг  зробити поповнення  в рубрику, ну що?

і так далі..... тепер зрозуміло?  :)

0

17

Oleg написал(а):

тепер зрозуміло?

ага  :)

0

18

Діджею який крутив вчора дискотеку від пів дванадцятої і до кінця великий РЕСПЕКТ!!!! Музика була просто супер!!!!!!!!!!

0

19

Dancer написал(а):

Діджею який крутив вчора дискотеку від пів дванадцятої і до кінця великий РЕСПЕКТ

Так як вчора в цій порі дискотеку крутив DJ Roman і  DJ Greatskyi, я обом їм передам твій РЕСПЕКТ!!!! :friends:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наші опитування » <<<< ФЛАЄРИ - потрібні чи ні?>>>>