Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



GO-GO!!!

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Хм.... О То Стільки  Бволівальників??

0

2

О То Стільки  Бволівальників

та шось тих вболівальників зовсім мало. це так, тема на майбутнє...
може колись станем "більшими" (я про форум), люди зможуть тут обговорити все що цікаве..

0

3

Ага, як на мене то футбол - це  тоді коли 22 придурки бігають за одним мячиком, за что тут вбольвати?

0

4

Ketrin-nr написал(а):

22 придурки бігають

Знаєш, коли б мені платили стільки грошей, як получають оті "придурки".... я б горобця в полі точно б загнав... причом хоч кожного дня  :rofl:

Ketrin-nr написал(а):

за что тут вбольвати

:haha:
ну звичайно, краще подивитись серіал, де хтось когось не любить, бо той не хоче шоб другий був з першим, причому ніхто не здогадується шо їх всіх чекає прикол, бо в nnnnn-ній серії появиться третій, який їм всю тягу наламає!!!  :D  :lol:
це набагато цікавіше за футбол....

0

5

Oleg написал(а):

ну звичайно, краще подивитись серіал, де хтось когось не любить, бо той не хоче шоб другий був з першим, причому ніхто не здогадується шо їх всіх чекає прикол, бо в nnnnn-ній серії появиться третій, який їм всю тягу наламає!!!

:(  обіжаєш, я мильні опери не люблю, а вот класний бойовичок подивитись це моє!!!!!!

0

6

Одним словом,ви болійте за кого хочете,але я болію за "Disco Club Ukraine"!!!!! :P

0

7

Oleg написал(а):

це набагато цікавіше за футбол....

Точно цікавіше але я і футбол непротів подивитися :)

0

8

Angelochok написал(а):

я і футбол непротів подивитися

Може поставим в барі в Україні великий телік літом?! там чемпіонат Європи буде...  :rolleyes:
хто телік зафондує?  :banned:

0

9

Oleg написал(а):

Може поставим в барі в Україні великий телік літом?!

То ти прікольно придумав.А чо до літа чекати а давай до НОВООГО РОКУ?!

0

10

Angelochok написал(а):

То ти прікольно придумав.А чо до літа чекати а давай до НОВООГО РОКУ?!

А цікаво як довго він простоїть? Коли перша бутилка в нього полетить? Судячи по поведінці просто на дискотеці деякий  контингент людей не варто підпускати до чогось цінного!! Мало шо можуть зробити з телевізором, якщо наші будуть програвати!!! :D

0

11

Іринка написал(а):

Мало шо можуть зробити з телевізором, якщо наші будуть програвати!!! :D

О тут ти права шкода бідного телевізора---думаю він там довго не проживе цілим і не ушкодженим  :black_eye:

+1

12

Хто не любить футфол той не бачив справжньой гри...зправжньой краси...А як грає Роналдініо та то ж просто шедеврииииии...
А от наш укр. футбол... так то туфта і заробляння хрошей...вони коли грають не насолоджуються...Це напевно як секс коли хочеш то і в задоволення :tongue:

0

13

Soul Marilita написал(а):

Це напевно як секс коли хочеш то і в задоволення

Звідси випливає -
1) Тобі більше ніж 18 і ти вже займалась сексом але не вмієш гарати футболю.
2) Тобі від 10 до 17 і ти хоч всім показати шо ти профісіонал в сексі і знавець футболу вищого класу!!!
3) Тобі менше ніж 10 і ти не знаєш шо таке секс, десь чула це слово ну і дуже любиш футбол.
4) Тобі більше ніж 25 - секс і футбол не сумісні речі
5) Тобі більше 40 - ти велика вболівальниця

Soul Marilita написал(а):

...А як грає Роналдініо та то ж просто шедеврииииии...

і мрієш про секс з ним!!!

Так в яку категорію ти попадаєш?????????

0

14

Dj Roman написал(а):

Звідси випливає -
1) Тобі більше ніж 18 і ти вже займалась сексом але не вмієш гарати футболю.
2) Тобі від 10 до 17 і ти хоч всім показати шо ти профісіонал в сексі і знавець футболу вищого класу!!!
3) Тобі менше ніж 10 і ти не знаєш шо таке секс, десь чула це слово ну і дуже любиш футбол.
4) Тобі більше ніж 25 - секс і футбол не сумісні речі
5) Тобі більше 40 - ти велика вболівальниця

%-) НУ ТИ ДАВ

0

15

Dj Roman написал(а):

Звідси випливає -
1) Тобі більше ніж 18 і ти вже займалась сексом але не вмієш гарати футболю.
2) Тобі від 10 до 17 і ти хоч всім показати шо ти профісіонал в сексі і знавець футболу вищого класу!!!
3) Тобі менше ніж 10 і ти не знаєш шо таке секс, десь чула це слово ну і дуже любиш футбол.
4) Тобі більше ніж 25 - секс і футбол не сумісні речі
5) Тобі більше 40 - ти велика вболівальниця
Soul Marilita написал:
...А як грає Роналдініо та то ж просто шедеврииииии...і мрієш про секс з ним!!!

Да, Ромчик,я від тебе не сподівалася такого!!!  :O Дуже жорсткий прикол!!!!!! Не думаєш, що може занадто? :O

0

16

_

Отредактировано Sokil (2008-02-25 22:07:06)

0

17

Dj Roman написал(а):

Звідси випливає -
1) Тобі більше ніж 18 і ти вже займалась сексом але не вмієш гарати футболю.
2) Тобі від 10 до 17 і ти хоч всім показати шо ти профісіонал в сексі і знавець футболу вищого класу!!!
3) Тобі менше ніж 10 і ти не знаєш шо таке секс, десь чула це слово ну і дуже любиш футбол.
4) Тобі більше ніж 25 - секс і футбол не сумісні речі
5) Тобі більше 40 - ти велика вболівальниця

Ого Ромчику,ну і фантазія!!!!!Правда трохи закруто,але так нічо :crazy: !!!!

0

18

:cool:

бачу тема спорту дуже цікава... але куди в ній без сексу.. і чого ще форуму такого ніхто не створив..  :tomato:

0

19

Oleg написал(а):

бачу тема спорту дуже цікава... але куди в ній без сексу.. і чого ще форуму такого ніхто не створив..  :tomato:

Ти маєш наувазі "Спорт і Секс" ^^

0

20

Так, бачу, що вболіавльники тут ніякі - чому ніхто не обсуждає ЄВРО-2008??? Не заставляються на те, чи виграє Росія фінал???? Що за млявість????????? :mad:

0