Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наші опитування » На скільки часто потібно робити українотеку???


На скільки часто потібно робити українотеку???

Сообщений 1 страница 28 из 28

Опрос

Наскіськи часто потрібно робити українотеку???
Один раз на тиждень

18% - 2
Один раз на місяць

63% - 7
Один раз в півроку

9% - 1
Раз на рік

0% - 0
Не потрібно взагалі, ця музика відстала...

9% - 1
Голосов: 11

1

В неділю 09.09.07 в кінці дня стало зрозумілим вже давнє питання - Чи варта робити українотеку? Тому лишається вияснити одне - Наскільки часто потрібно її проводти?
Ми хочемо знати Вашу думку....
Хоча, звичайно, є і такі люди які не в захваті від української музики, тому для них є також свій варіант...
Чекаю Вашого голосу і бажано щоб він був обоснованим(із коментарем в цій темі)

0

2

Я думаю може навіть 1 раз на два місяці!

0

3

DJMash написал(а):

Сегодня 00:58:20

Огого. не спиться ж тобі в неділю вночі! оце тебе поперла українотека напевно..
А тепер по темі: вчора під кінець дійсно пішло "наше". Народ дурів, але його було мало. Думаю Сердючка деколи треба, але це повинно бути завчасно попереджено, що вона буде... бо я впевнений що багато людей в такому випадку на дискотеку просто не піде.. наприклад я.
мушу бігти... потім допишу свою думку..

0

4

Oleg написал(а):

це повинно бути завчасно попереджено, що вона буде...

Доречі, я вже давно висвітлював бажання зробити українотеку!!!
Вчора був вечір ретро дискотеки(я не винен що Ромко зробив вечір старих хітів!!!) і тому я вирішив що це хороша нагода зробити пів годинки укр. музики!!!
Вчора в чаті всіх(хто там був) повідомив про це!!! А де був ти???? Ти ж занєш що форум і чат це іформаційний вістник про те що у нас робиться на дискотеці!!!!

0

5

не знаю як комусь але мені вчора сподобалась українотека.Мені здається що варта проводити такі заходи хоча б раз на півроку.Інколи хочеться відпочити від прогресивної музики і послухати щось троки легше(наприклад навіть украінську сучасну)

0

6

Oleg написал(а):

Думаю Сердючка деколи треба

Деколи так, що правда коли на дискотеці  багато народу, то зробити коло в якому можна і польку станцювати важко, не правда?
А нарахунок українотеки,то - ЛЮДИ ви в якій країні живете, що ми ще ПИТАЄМО чи варто крутити НАШУ музику на дискотеці???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Мені здається, що таке може бути тільки в нас.Я тільки "за", по декілька пісень на цілу дискотівку стане....для початку :)

0

7

Ketrin-nr написал(а):

цілком з тобою згідна!АЛе,наші діджеї вважають,що посеред RNBчи прогресивної музики-якось не в тему включати щось по легше.Але в принципі вони праві,тому я голосую за те,що коли в "Україні" ретро-можна і поставити і щось українське

0

8

ZoRiAnA написал(а):

.Інколи хочеться відпочити від прогресивної музики і послухати щось троки легше(наприклад навіть украінську сучасну)

згідний.. тому пропоную. давайте попробуємо:
кожну неділю ми будемо робити POPSA in da CLUB
що це означає? просто в неділю ми ВІДДИХАЄМО від прогресиву, тим більше коли усі "Любителі прогресиву" переважно у Львові, Франківську, Києві, Тернополі на навчанні!
Що залишається? залишається рус і укр попса. Звичайно і англійська, але думаю хорошої попсової музики можна назбирати більше на укр і рус..тим більше багатьом "молодим відвідувачам" (тим кому до 16)  :lol:  має дуже сподобатись.. нажаль в неділю в нас таких більшість.
ну як? хто розкритикує?

0

9

Oleg написал(а):

просто в неділю ми ВІДДИХАЄМО від прогресиву, тим більше коли усі "Любителі прогресиву" переважно у Львові, Франківську, Києві

ей, а я???
Зробіть якось у суботу
Бубваска, бубваска, бубваска

Отредактировано Ketrin-nr (2007-09-25 23:25:07)

0

10

Ketrin-nr написал(а):

ей, а я???
Зробить якось у суботу

Ну в суботу не получиться,скорше всього,а вот в п'ятницю мона попробувати, ти як прийдеш???
Якщо обіцяєшся привести кучу знакомих то я прикладу усіх зусиль :big_boss:

0

11

Отредактировано Natalia Oreiro (2007-09-24 23:46:50)

0

12

Oleg написал(а):

кожну неділю ми будемо робити POPSA in da CLUB

Клас!Я за!А давайте в цю неділю.Мені здається що якраз в самий раз, остання неділя цего місяця,вибори,ну і ще дещо

0

13

Да!!!!! Тепер кожну неділю прийдеться скакати разом з малим Віталіком під "Калінки-Малінки" :bad:

0

14

DJMash написал(а):

ти як прийдеш???

ага,ага :D

Іринка написал(а):

Тепер кожну неділю прийдеться скакати разом з малим Віталіком під "Калінки-Малінки"

а тобі не подобається??????????? :(

0

15

Іринка написал(а):

Тепер кожну неділю прийдеться скакати разом з малим Віталіком під "Калінки-Малінки"

:rofl:
Та ні... ну чого так зразу! Ну подобається Віталіку калінки-то хай собі танцює..просто крім калінок є (буде) ще багато нормальних попсових музонів, а Віталіку ми точно не дозволимо складати play list, бо він занадто попсовий... Може знов піднімемо питання про play list, складений народом (відвідувачами форуму). Хто підтримує - надсилайте прямо сюди свої "хіти"

0

16

Yh tu!!! Htos pereklav moi povidomlennia! Dyze diakyu.  :thank_you:  oce vze ba4y wo nawi administratoru dijsno plidno pracyyt...

DJMash написал(а):

а вот в п'ятницю мона попробувати

ne rekomendyu. bo vsetaku narod pruvuk w4o Ukraine ce vsetaku progresuvna(modna  :) ) duskoteka.. i kozen ide tydu, de jomy podobaetsia.. v nas vze e svoja postiyna klientyra, jaka lybut naw stul...
POPSA in da Club syto dlia nedili.. dymau tak byde najkraw4e i bydy ce vidstouvatu..
Salut vsim i prukolnogo tysniaka v pjatnucy i syboty  :dance:

0

17

Oleg написал(а):

POPSA in da Club syto dlia nedili..

дякую :beee:

0

18

Був цієї неділі останні 15 хв на дискотеці. Судячи по обстановці в залі і по народу - ідея з "попсою" ніби подобається. Шкода не чув репертуару під час дискотеки, бо я попав лише на останок, на "Українотеку", що теж було нормально.. але трохи не те про що я думав в ідеалі коли ми починали "popsa in da club"..
а ше маю купу вражень від контингенту... просто величезна різниця між суботою і нед. не буду більше нічого говорити, бо може можу когось ще обідити, але все-таки Розділ трохи "дике" місто... але це вже не для цієї теми історія :)
В загальному-за 15 хв що я був, можу поставити Діджеям 4+. получилось гарно. ідея працює. народу подобається. значить можна "popsa in da club" ставити на конвеєр..  :big_boss:

0

19

Oleg написал(а):

Взагальному-за 15 хв що я був, можу поставити Діджеям 4+. получилось гарно. ідея працює. народу подобається. значить можна "popsa in da club" ставити на конвеєр..

Підтримую на всі СТО!!!

0

20

До речі мені вчора дуже сподабалось на дискотеці в стилі ретро!!!!!Молодці діджеї!!!!

0

21

ZaykA написал(а):

До речі мені вчора дуже сподабалось на дискотеці в стилі ретро!!!!!Молодці діджеї!!!!

Дякую від імені всіх дж!!!!! :big_boss:

0

22

Дискотека була просто супер.Давно так невідривалася.Частіше б таку робили

0

23

Для мене дискотека в неділю - це кошмар!!! Я не люблю українську музику і все!!! Хоча аж ніяк це не стосується мого відношення до всього українського! Просто, мені здається, що наша естрада ще далека до того, щоб люди в нічних клубах відривалися під неї кожен вечір!

0

24

Коли там наступна українотека намічається???????????????????

0

25

Я чула що тепер українотека буде два рази на місяць!?Ромчику то правда?

0

26

Хочу Укаїнотеку,а Ще Краще Танці З Живою Музикоюююююююююю............

0

27

Дівчино, тобі на весілля пора!!!!

0

28

DjViva написал(а):

Дівчино, тобі на весілля пора!!!!

І до чого тут весілля,Тут йдеться про те,  що кому подобається!Інколи дискотека так замахує,що хочеться віддихнути на танцях!А якщо,ще є компанія,то можна відірватись на повну катушку,що навіть діски відходять на задній план!!! :cool:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наші опитування » На скільки часто потібно робити українотеку???