Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » Клуб знайомств і спілкування


Клуб знайомств і спілкування

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Я вот подумав, можливо в цей спосіб юзерів вдасться розрухати і вони будуть спілкуватися.......
Ну відповідно, так як я створив тему, то і перший почну....

- я молодик 22ух річної давності, веселий, цілеспрямований, життєрадісний, цікавий,...ну тут ще багато чого можна писати, слів не хвате :) .... люблю відпочивати з друзями на природі, "торчу" від хорошої прогресивної музики, абажаю весело проводити час на дискотеці(відриватись наповну!!!), також вже чотири роки як підсів на комп'ютер,гуляю по інтернету і  люблю спілкуватись із людьми, дуже радий що у нас появився такий форум, велика подяка Романові :thank_you: . Про себе додаю що є трохи повненьким, але це не заважає бути мені спритним :dance:

- познайомлюсь із особинами Ч і Ж статі для спілкування на форумі, в чаті і на дископлясках,нажаль інший час зайнятий навчанням і роботою :( 

Чекаю Вас тут на форумі,або в чаті...................................

0

2

DJMash написал(а):

Про себе додаю що є трохи повненьким

я тебе не впізнала як побачила, взагалі, будеш багатим .Але став напевно ще кращий ніж був :)

0

3

Ketrin-nr написал(а):

я тебе не впізнала як побачила, взагалі, будеш багатим .Але став напевно ще кращий ніж був

ооооооооооооооооооооо, СТОП ,а можу я дізнатись хто саме скривається під ніком Ketrin-nr????
Якщо не хочеш на форумі світитись то пиши в лічку

0

4

Під моїи аватаром,після інформації, є кнопочка "ЛС" вот тиснеш її і заходеш на сторінку і пишеш мені особисте повідомлення. :rolleyes:

0

5

DJMash написал(а):

Під моїи аватаром,після інформації, є кнопочка "ЛС" вот тиснеш її і заходеш на сторінку і пишеш мені особисте повідомлення

Я то знала :beee:

0

6

все Місько я влюбився, чекай най тіко я тебе повижу...

0

7

а таку особистість як Ketrin-nr  ти знаєш, колись тобі розкажу

0

8

Jeans написал(а):

все Місько я влюбився, чекай най тіко я тебе повижу...

Всьо я твій........................ :P

0

9

Jeans написал(а):

а таку особистість як Ketrin-nr  ти знаєш, колись тобі розкажу

А можна поподробніше?????????Все-таки про мене.

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » Клуб знайомств і спілкування