Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Нам два роки!!!!!

Сообщений 31 страница 42 из 42

31

ZoRiAnA написал(а):

а що пінки не хочете- в нас ще такого не було

Не було - це точно, але погода явно не сприяє пєнному шоу! Це ж треба, щоб було тепленько - це ж все одно, що в басейні балдіти - мокрі будете 100 %. А при такому холоді мокрим і вночі йти з дискотеки - це самогубство!!!!!! :help:
Так що будете довольствуватися тим, що вже придумаємо для Вас!!!!!А ми не підкачаємо!! ;)   :big_boss:

0

32

Іринка написал(а):

Не було - це точно, але погода явно не сприяє пєнному шоу! Це ж треба, щоб було тепленько - це ж все одно, що в басейні балдіти - мокрі будете 100 %. А при такому холоді мокрим і вночі йти з дискотеки - це самогубство!!!!!!

мені би було все-одно як додому вертатись, головне який кайф!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

33

Ketrin-nr написал(а):

мені би було все-одно як додому вертатись, головне який кайф

Кайфувати будемо вже наступного літа! Цього року точно будем без піни, але це не означає, що має бути не цікаво...правда?

0

34

Oleg написал(а):

Цього року точно будем без піни, але це не означає, що має бути не цікаво...правда?

Ніхто і не спорить, що не буде цікаво- 2 роки - серйозна дата, якщо врахувати постійну "підтримку" нашої влади. Будемо надіятися, що все пройде на 100 % класно!!! :friends:

0

35

Іринка написал(а):

Не було - це точно, але погода явно не сприяє пєнному шоу! Це ж треба, щоб було тепленько - це ж все одно, що в басейні балдіти - мокрі будете 100 %.

я впринципі мала наувазі суху пінку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! але надіюсь на ваші пропозиції і я впевнена  що то все що ви придумаєте-це буде просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

36

до речі в мене є дівчина що гарно лабає-може підійти в ролі pg-ки якшо ви не проти і ще може приїде дівчина з польщі.Но на рахунок неі 100% гарантії не даю!!

супер.. МИ НЕ ПРОТИ.. МИ ПІДТРИМУЄМО.. будь-ласка, уточни ци це дійсно буде можливо, і чи дівчина лиш одна..
можливо є ще дівчата, котрі хотіли б показати як треба танцювати  :dance: :) ... якщо вони зможуть організувати щось хороше, тоді автоматично ми відмовимось від Pj зі Львова, що з економить трохи грошей(які підуть на щось краще-наприклад салюти!)

0

37

Прикол!! Ото застой на сайті. Тишина повна... Надіюсь це "затишье перед бурей"  :D

до речі в мене є дівчина що гарно лабає

ZoRiAnA, є там твоя дівчина чи ні?

0

38

Народ, в мене ПРОХАННЯ: надсилайте сюди свої ідеї щодо конкурсів, які б ви хотіли, щоб були проведені на нашу річницю. Ми переглянемо і кращі з них використаємо для нашої вечірки!!!! Дерзайте - часу дуже мало!!!!!!! :help:

0

39

Oleg написал(а):

ZoRiAnA, є там твоя дівчина чи ні?

та вона то є,але поставила свої умови(правда не знаю яка їй різниця)-вона не хоче танцювати якщо будуть львівскі pgки,вот так вот!?                          так що на рахунок неї не можу дати вам 100% гарантії!
але я думаю що до паті вона перестане вимахуватись і буде танцювати-або казала що поговорить з дівчиною яка брала участь в конкурсі PGйок минулого разу(з тою що мала друге місце)може вона буде лабати.Впринципі,якщо мені получиться,то може я ще одну вламаю взяти участь-так що може вийде,що їх буде троє.Але пока не буду нічого обіцяти!!!!!!!!!!!!!!!

0

40

я постараюсь з понеділка вам точно сказати на рахунок дівчат-точніше в понеділок

0

41

маю хорошу новину-та дівчина що обіцяла танцювати-дає 100% що буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
dance3.gif

0

42

вітаю

0