Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Нам два роки!!!!!

Сообщений 1 страница 30 из 42

1

Все в кращих традиціях. Готуємось, обговорюємо, пропонуємо... все до святкування 2 річниці нашої "України" (це не політична реклама, просто так вийшло :) ).
Хто був на святкуванні "NON-STOP MUSIC: Нам 1 рік" , той вже напевно знає, що це не буде просто дискотека з шаріками...  :D
Маємо багато цікавих ідей і задумів.. часу ще досить (майже два місяці).. тому ми чекаємо ваших пропозицій і навіть прохань, що б ви хотіли побачити на "NON-STOP MUSIC: Нам уже 2 роки!!"  Поїхали...

Отредактировано Oleg (2007-08-27 15:37:11)

0

2

Може попробуємо замутити пєнне шоу - було б ефектно, і вперше! Тому, мабуть, надовго би запам'яталося!

0

3

Пропоную, щоб "NON-STOP MUSIC: Нам уже 2 роки!!"  було у форматі паті із діджеями(Львів)+ми(Н. Розділ) підберем самі потяжні хіти+піджейки(Львів, а також організувати конкурс на кращу(го) піджейку(я) м. Н. Роздолу,  і призові місця в різних номінаціях, ну типу сексуальніший танець, гнучкіше тіло і т.д.....)+лазери+ще якесь світло або обстановку(наприклад розмалювати люмінесцентними фарбами, щоб світилось під ультрафіолетом). А ще якесь пивце по зниженій ціні(наприклад Львівське світле)
Якщо це все воплатити в реальність,то я думаю буде "отвязний тусняк" :spartak:

Отредактировано DJMash (2007-08-27 15:53:18)

0

4

Іринка написал(а):

Може попробуємо замутити пєнне шоу - було б ефектно, і вперше! Тому, мабуть, надовго би запам'яталося!

Я думаю щоб пінку краще пустити на Новий рік, але і зараз було б просто супер таке замутити

0

5

DJMash написал(а):

Я думаю щоб пінку краще пустити на Новий рік

Міша, а як ти собі уявляєш зимою пєнне шоу - коли люди в дубльонках танцюють, то думаєш вони роздінуться і полізуть в піну в 20 градусів морозу? :big_boss:

0

6

Іринка написал(а):

Міша, а як ти собі уявляєш зимою пєнне шоу - коли люди в дубльонках танцюють, то думаєш вони роздінуться і полізуть в піну в 20 градусів морозу?

Ачо ні в нас люди странні,
А на рахунок вечірки минулого року було супер - бо вперше.А зробити знову лазерне шоу - це не вперше, погодьтеся.
Скорше пішов би задум за "Вайт&блек паті"

0

7

Ketrin-nr написал(а):

А зробити знову лазерне шоу - це не вперше, погодьтеся.

Ніхто і не каже, що зробимо ще одне лазерне шоу, бо воно було недавно! А до такого свята, як "Нам 2 роки", треба придумати щось особливе!!! Тож давайте будемо думати!

0

8

Іринка написал(а):

Тож давайте будемо думати!

Обов"язково

0

9

Ketrin-nr написал(а):

А зробити знову лазерне шоу - це не

Іринка написал(а):

Ніхто і не каже, що зробимо ще одне лазерне шоу, бо воно було недавно! А до такого свята, як "Нам 2 роки", треба придумати щось особливе!!!

Ну а чого не сказати-не треба лазерного шоу, бо нічого в ньому особливого. Або вам не сподобалось. Або наприклад "я очікував(ла) більшого"
Бо я наприклад очікував більшого. Не знаю чи лазерів більше, чи просто я чекав ШОУ, а його не було... Але я в свій час досить багато класних дискотек бачив, і коли лазер не один, а 5-6, о тоді це вже шоу. В нам це було щось схоже на шоу, добре хоч Джеї не "підкачали"-народу було пофіг-він відривався.

Скорше пішов би задум за "Вайт&блек паті"

не думаю. це буде вечірка(читай-ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ), тому ми будемо раді всім-а не тільки чорним(хай пробачать мене Нігери)  :haha: 
Минулого року ми склали цілий список(програма на вечір), там було здається 11 пунктів. Думаю цього року буде те ж саме, але от набрати 10 пуктів цікавої програми вже буде трохи складно-народ балуваний. Тому чекаємо оригінальних ідей..  :rolleyes:

0

10

Oleg написал(а):

"я очікував(ла) більшого"

Більшого можна було б очікувати, якби в нас було велике місто.А так я була в захваті

0

11

Ідей в мене багато!!! Виголошувати зараз на сайті не дуже хочеться бо потім буде не цікаво!!! От чи погодяться працівники на мою пропозицію.... Оригінальних ідей багато так що.... попробуємо втілити!!!! :big_boss:

0

12

Dj Roman написал(а):

Виголошувати зараз на сайті не дуже хочеться бо потім буде не цікаво!!! От чи погодяться працівники на мою пропозицію....

Ну-Ну! Давай докладніше, ти, до речі обіцяв мені ще давніше сказати, так що давай приходь і розказуй!!! :bye:

0

13

Виголошувати зараз на сайті не дуже хочеться

так що давай приходь і розказуй

А ви знаєте, що де "больше двух-говорят в слух". нехочеш щоб ВСІ бачили і обговорювали(чого я не розумію наприклад) то пиши скритим текстом(де кількість повідомлень дня бачення тексту наприклад поза 80). Таких в нас мало і це переважно люди які мають відношення до UADISCO.  :big_boss:  зоадно стимул бути більш активним-так попадаєш в касту "обраних" (майже VIP)  :cool:

0

14

Oleg написал(а):

то пиши скритим текстом(де кількість повідомлень дня бачення тексту наприклад поза 80).

І так покишо чуть-чуть...

потім ше добавлю....

0

15

Dj Roman написал(а):

Було б класно якщо б взяти проектор і показати якісь найцікавіші моменти за ці два роки (фото, відео) створити такийсобі міні-фільм(кліп,слайд-шоу).
підготувати коннкурси а також зробити живий виступ на сцені деяких працівників (народна самодіяльність: гітара, баян, барабани, бубен, ТРЕМБІТА!!!!!!)....

А ти будеш виступати чи тільки нас випустиш на сцену тішити народ? :D
А на рахунок проектора гарна ідея!!!! :)

0

16

Іринка написал(а):

А ти будеш виступати чи тільки нас випустиш на сцену тішити народ? 
А на рахунок проектора гарна ідея!!!!

Звичайно шо виступлю!!! Будь ласка свої ідеї пиши скритим текстом!!!!!!!!

0

17

Dj Roman написал(а):

Будь ласка свої ідеї пиши скритим текстом

Як скажеш! :bye:

0

18

Ну шо там з ідеями, всі мовчать..... :sorry:

Ну ви або тихо виношуєте свої ідеї, або у нас взаглі нема креативу!!! Ану шурупайте мізками :threaten:

Які там ідеї в тебе, Ромко, із художньою самодіяльністю??? А то ти шось там шепнув і заглох....

У мене є ще одна пропозиція - рівно 00.00 запустити якісь матьорі салюти з криші кінотеатра, тоді всім буде видно що "Україна" справляє "дєнчік", ну і ще бажано дискотечку хоча б до 01.30 провести...... Ото гульнем  :spartak:
Ну хто проти а???!!!..... :yes:

Отредактировано DJMash (2007-09-08 01:15:32)

0

19

Dj Roman написал(а):

Будь ласка свої ідеї пиши скритим текстом!!!!!!!!

ей а я тоже хочу знати що там в вас робиться так не чесно :(

0

20

Ketrin-nr написал(а):

ей а я тоже хочу знати що там в вас робиться так не чесно

Так вот в тому і вся трабла, що ви думаєте шо це у нас у вузькому крузі робиться!!! Це все не так, і для цього існує форум, все робиться у НАС   тобто між всіма користувачами форума, тут МИ висвітлюєм свої ідеї і чекаєм реакцію на них!!! Тому давайте шурупайте мізками ВСІ!!!

Отредактировано DJMash (2007-09-08 12:21:36)

0

21

Викладаю те, на що вже на 70-80% можна надіятись:
1. Буде проектор. Напевно підготуємо крім кліпів якийсь хороший ролик про 2 роки (вечірки, тусовки, ітд).
2. Все буде в стилі "вечірок" що проходили в "Україні" до того: Dj на сцені, можлива участь Dj зі Львова.
3. Халявне пиво.. тут є питання з кількістю.. поки вирішуємо  :rolleyes:
4. Роман (той шо Dj) буде мати пару хвилин для самодіяльності (напевно заграє нам на трубі)... це сміливий крок! респект Роману!  :dance:
Поки все...

0

22

Oleg написал(а):

Халявне пиво..

Люблю халяву :rolleyes:

0

23

DJMash написал(а):

Люблю халяву

А ти не змінився :D

0

24

Oleg написал(а):

4. Роман (той шо Dj) буде мати пару хвилин для самодіяльності (напевно заграє нам на трубі)... це сміливий крок! респект Роману!

НЕ погана ідея-я ЗА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thank_you: НУщо Роман-Вперед!!!!!!!!!!!!!

DJMash написал(а):

рівно 00.00 запустити якісь матьорі салюти з криші кінотеатра

А це було б круто!!!!!!!!!!!!!!!

0

25

Класно було б,хоч раз зробити вхід для своїх постійних відвідувачів - безкоштовно,ну або хочаб на 50% знижку!А ще так як ви колись робили,на вході давати папірці з номерками, ну і DJ по мікрофоні говорив той чи інший номер вказаний на папірчику і за це виігрували шось там,наприклад пиво і всьому подібне....

0

26

Мда... ідей не багато.. але маємо шо маємо, купа зареєстрованих людей-а активних учасників і 10 не назбираєм. Пропоную тих, хто не проявляв жодної активності протягом наприклад 2 місяців, просто ВИКИДАТИ! Так хоч реальну картину дійсних відвідувачів будем мати...
Але це вже не для цієї теми, може скину це в книгу скарг і інквізицій   :rofl:

Якщо коротко підбити усе, то получиться:
1. проектор з кліпами і фотками
2. салют в 24.00.
3. довший графік роботи
4. постійним відвідувачам - по пиву! (протягом цих тижнів ми оприділимо цих "постійних")
5. конкурси або самодіяльність (може хто вміє/хоче/знає хто вміє/може: класно танцювати/співати/ітд)
6. сюрприз (від мене особисто!)
7. Виступ Романа (казав на трубі не буде грати, хоче на сопілці.. і заодно буде гопака танцювати)  :dance:

Поки все... дуже мало.. дуже..

0

27

А що пінка відміняється?

0

28

і до речі в мене є дівчина що гарно лабає-може підійти в ролі pg-ки якшо ви не проти і ще може приїде дівчина з польщі.Но на рахунок неі 100% гарантії не даю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

29

а що пінки не хочете- в нас ще такого не було!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

30

ну то як

Отредактировано ZoRiAnA (2007-09-24 20:07:58)

0