Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Я в ШОКЕ!!!

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Останнім часом я не бачив активності на форумі, люди вам шо не цікаве ваше життя і відпочинок???
У нас зареєстровано 39 юзерів ,невже тільки пару з них(4-5чол) мають якусь свою думку, ставлення, бачення, ідеї щодо роботи МЦ «Лілея» і самої дискотеки зокрема???
Форум був створений для обговорення ваших скарг, пропозицій, ідей, підказок, для інформування вас про наші паті, тусовки, вечірки……. Невже ніхто не хоче повпливати на стиль проведення дискотек, стиль музики яка звучить у нас, можливо нам краще зробити тупо клубний варіант коли люди кожного дня можуть приходити до нас і  позависати слухаючи хорошу музичку за пляшкою пива(не обов’язково щоб це була дискотека). А може краще нам поділити дні дискотек по стилям музики(ну наприклад в п’ятницю RAP і R’n’B + попса, субота – прогресивна музика від легкої клабмузики - до важкого електро і хаузу, неділя – ну там припустим хіти нові і старі, а ще прікольно раз в два тижні, або в місяць робити такі речі як старі хіти, або українотеку(суто укр. музика, але сучасна)).Нам потрібна ваша підтримка у впровадженні наших ідей, пройде така ідея чи ні???Ми хочем бути найкращими і тому просим вас у цьому нам допомогти, адже ми стараємся для вас вот і ви чимось віддячте і відповідно підстроїте дискотеку під себе. Ви висвітлюйте свої думки форум не для того щоб 5-6чоловік рішали яка музика буде кращою для 200-300 відвідувачів дискотеки!!! Я наприклад можу поспорити що серед вас є люди у яких  є парочка треків які ми не крутим на дискотеці ,а ви б хотіли щоб їх почули і зацінили інші, так я думаю що завжди можна виділити якихось пів годинки на дискотеці для свіжих талантів, звичайно 30хв не багато але і не мало щоб так сказати і себе показати і на інших подивитись!!! Ми хочем вас чути, спілкуватися, вислуховувати ваші скарги, поради щоб відпочинок був для вас приємним і повноцінним(в межах розумного),ми вислухаєм і обговорим любу вашу ідею чи скаргу і приймемо її до уваги.
Все що ви собі надумаєте можна висвітлити на форумі, не бійтеся створювати нові теми цього ж ніхто не забороняє!!!
Доречі є такі хороші темки(такі як оффтопік, інтим, знайомства...) де можна просто поспілкуватись, познайомитись, пофліртувати....
Це ж прікольно!!! То хапайте клави в руки і вперед, ми вас чекаєм!!! Ага чуть не забув роздавайте адресу своїм друзям, не обов'язково щоб вони були з нашого міста, давайте разом будем розкручувати форум і молодіжний центр, адже це все зроблено для УСІХ НАС - для МОЛОДІ!!! 

0

2

DJMash написал(а):

українотеку(суто укр. музика, але сучасна)).

Як на мене не погана думка.Щоб наша молодь не забувала наше коріння інколи б щось таке здалося типу українотеки. мені здається було б весело. деколи хочеться відпочити від  прогресивної музики і послухати чи потанцювати під щось легше.Хоч я і люблю слухати наші дискотечні пісні але деколи хочеться подуріти і під польку!!!!!!!!!!

0

3

ZoRiAnA написал(а):

Хоч я і люблю слухати наші дискотечні пісні але деколи хочеться подуріти і під польку!!!!!!!!!!

На 100 % з тобою погоджуясь, нам дійсно бракує такої дискотеки, бо під прогресив ми відриваємось, але аж ніяк не дурієм!!!
Тим більше останній раз українотека в нас була минулого року до Дня незалежності!

0

4

Народ вот у мене питання, хто скільки людей притянув на форум???

Якщо люди не хочуть добровільно тут лишати свої думки то мож потрібно їх трохи заставляти, а потім втянуться і самі вже із задоволенням будуть тут спілкуватися......

я чесно відповім що підсадив на форум двух людей, по можливості ще підтяну.....

0

5

DJMash написал(а):

я чесно відповім що підсадив на форум двух людей,

А я сама....надибала ;)

0

6

Ketrin-nr написал(а):

А я сама....надибала

Ну ти тоді просто молодець!!! За те що вмієш шукати від мене уважухи +1 :)

0

7

ZoRiAnA написал(а):

українотеку(суто укр. музика, але сучасна)).

Класна ідея!

Отредактировано Оксана (2007-09-08 15:47:05)

0

8

DJMash написал(а):

За те що вмієш шукати від мене уважухи +1

дякую :thank_you:

0

9

DJMash написал(а):

Народ вот у мене питання, хто скільки людей притянув на форум???

DJMash написал(а):

я чесно відповім що підсадив на форум двух людей, по можливості ще підтяну.....

А я одного тільки Олега притянув і всьо:):):):):):)!!!!!!!!!!!

0

10

Міша спустися, ше трохи, одружишся і забєш болт на то всьо! спиймай речі реально

0

11

Jeans написал(а):

Міша спустися, ше трохи, одружишся і забєш болт на то всьо! спиймай речі реально

Ну-ну, не тре бути таким писемістом, я в любому випадку буду заглядати сюди.... Це тепер частинка мого життя #67:73761#

0

12

DJMash написал(а):

Це тепер частинка мого життя

приємно таке чути... виявляється не я один віддаюсь "Україні" не через зарплату одну.. респект!  :friends:

0

13

пройде час, згадаєш мої слова

0

14

пройде час, згадаєш мої слова

Звичайно... за років так 15-20, коли Міша не буде ходити на дискотеки, а його дітки (яких бажаю Міші побільше, але мінімум трьох  :bye: ) будуть нашими постійними клієнтами - можливо він і згадає твої слова. Але не розумію чого людина в молодому віці одружившись і завівши дітей має забивати болт на те, що їй подобається. Чогось в мене закрадається думка, що наш Jeans просто трошки "заздрить" людині, яка має улюблену спарву..  :yes:  без обід...

0

15

як на мою думку його жінка не буде взахваті від того що її чоловік відривається на дискотеці а вона мусить сидіти в хаті і бавити дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я б наоборот,в такому випадку,спіхнула на нього дітей а сама пішла б відриватись!!!!!!!!!!!!!!!Так що я думаю що він би не хотів сидіти з дітьми в той час коли я на дісках балдію!!!!!!!!!!!!!! :D

0

16

ZaykA написал(а):

спіхнула на нього дітей

:pardon:  а нафіга тоді ті діти, щоб їх "спіхати"??!!

0

17

Oleg написал(а):

ZaykA написал:

    спіхнула на нього дітей

:pardon:  а нафіга тоді ті діти, щоб їх "спіхати"??!!

Може нам нову тему для обговорення відкрити " Сімя і діти DISCO CLUB UKRAINE" :rofl:

0

18

Oleg написал(а):
Oleg написал(а):

а нафіга тоді ті діти, щоб їх "спіхати"??!!

ти до речі мене не правильно зрозумів!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я мала наувазі віддати йому дітей на один вечір,а сама б пішла на дискотеку чи ще кудись(одним словом віддихати)-вот тоді ми і б подивились,щоб він сказав!!!!!!!!!!!!І до речі дітей я ще не планую(на все свій час).Спочатку  ще хочу нагулятись,(маю наувазі дискотеку-щоб ви нічого такого не подумали)а тоді і дітей можна планувати-і не буде необхідності іх кудись"спіхати"Так що коли
будуть діти це вже обовязки а не дискотека в голові!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

19

Іринка написал(а):

Може нам нову тему для обговорення відкрити " Сімя і діти DISCO CLUB UKRAINE"

до речі непогана думка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
:D

0

20

ZaykA написал(а):

до речі непогана думка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Нууууу, чим більше тем, тим краще. Головне щоб теми були цікавими. Форум про UADISCO, а це - молодіжна дискотека, молодіжний рух, а отже і форум про і для молоді.. такого в Роздолі ще нема,а зважаючи на швидкість поширення Інтернету в "кожну родину", думаю з часом такий буде потрібен.. Тому пропоную починати вже тепер...

0

21

ех народ, мені б ваші проблеми...
був такий самий як ви, страдав фігньою, крутили і ми діски і не тіки в роздолі... і шо покрутили і попідростали всі порозбігались по своїх сторонах...
буде час коли задумаєтесь про майбутнє, про сімю, як протриматись як прожити дітей виховати освіту ітд. і себе в обіді не лишити, кинете ви то і підете шукати "роботу"...о
я розумію, повно вражень нових ідей, як то все здійснити хочеться, але є і свої "-" !!
нікому з начальство того шо ви хочете не потрібно, матеріальної підтримки нема і все берете на себе за ініціативу...
короче тему можна писати і писати!
рs моя думка що це тимчасове захоплення, яке зчасом пройде, хіба ті хлопці які продовжуть займатись музикою, підуть в якісь моднячий клуб і львові за діджея вдійсності а не за людину яка кнопочки на вінампі тикає то я буду тільки радий! це і буде професійна робота за яку платять а зараз це як захоплення!
не судіть, у кожного своя думка, для цього і є форум
Удачі всім

Отредактировано Jeans (2007-10-24 23:55:28)

0

22

Іринка написал(а):

Може нам нову тему для обговорення відкрити " Сімя і діти DISCO CLUB UKRAINE"

ну так що створюєш нову тему-я думаю буде цікаво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

23

Jeans написал(а):

на всі сто зтобою
згідна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

24

ZaykA написал(а):

Іринка

Думаю немало хто цікавиться як це в майбутньому мати дітей!!!!!!!!!!!!!!

0

25

ех народ, мені б ваші проблеми...

Згідний з тобою лиш в одному-це твоя думка, і ти маєш на неї право..
Але залишаю за собою право не погодитись з тобою, і навіть дам пораду - стався до всього простіше...  :

був такий самий як ви, страдав фігньою, крутили і ми діски і не тіки в роздолі... і шо покрутили і попідростали всі порозбігались по своїх сторонах...

супер.. емоцій позитивних купа? є що згадати? значить +

буде час коли задумаєтесь про майбутнє, про сімю, як протриматись як прожити дітей виховати освіту ітд. і себе в обіді не лишити, кинете ви то і підете шукати "роботу"...о

якщо добре приглянешся до більшості "працівників" UADISCO, майже усі якщо не одружені, то вже на стадії, більшість мають ПОСТІЙНУ НОРМАЛЬНУ РОБОТУ, і приходять в "Україну" не заробити щоб дитину і сімю пргодувати!!!

нікому з начальство того шо ви хочете не потрібно, матеріальної підтримки нема і все берете на себе за ініціативу...

тобі явно треба пройти курс реабілітації.... ти занадто песимістично до всього ставишся. приходь в "Україну", може зміниш свою думку, тут не все ідеально, але не так "чорно" як описуєш ти.  ;)

0

26

херня то всьо

0

27

Не знаю як кому,але наскільки мені відомо всі дівчата абажають Rnb,цього стилю дуже мало на дискотеці.Якщо тьолки будуть активно зажигати,тоді і парням захочеться...

0