Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Заборона проводити дискотеки після 24.00


Заборона проводити дискотеки після 24.00

Сообщений 1 страница 30 из 31

Опрос

Ваше ставлення до рішення про заборону проводити дисотеки після 24.00
Повністю підтримую

7% - 1
Мене це не хвилює і мені байдуже

7% - 1
Не підтримую. Це обмеження моїх прав

84% - 11
Голосов: 13

1

Вже цілий рік живемо за розпорядженням міського голови про заборону проводити гучні заходи(дискотеки) після 24.00.
Класс.
Не знаю де ще в цілій Україні можна побачити такі дикі "правила" для молоді..
Пропоную тут висловити свої думки та пропозиції, можливо навіть поради(особливо юриста. чи не порушуються таким розпорядженням наші права) щодо цієї ситуації.
хто що думає?

Ми проводиме невелике опитування серед молоді міста про їхнє ставлення до рішення міськради про заборону проводити будь-які розважальні заходи після 24.00
Опитування не є репрезентативним, але хоча б так ми будем знати ставлення молоді до так званої "підтримки молоді міста"

p.s. Було б класно якби у розпорядженні про заборону проведення будь-яких розважальних заходів після 24.00 наша влада вказала\підказала\порадила куди ж молоді подітись........

0

2

Мені здається що їм п..... на молодь!!!!! По 3 роки кожен побуде при владі,а потім закордон, а в нас новий голова і нові правила!!!! Мені здається ви нічого не змінете!!!! :(
Хіба шо просити  :help:

На форумі катигорично заборонено висловлюватись нецензурними висловами!!!!!!!

Отредактировано Dj Roman (2007-05-30 12:06:38)

0

3

Їм всім паралельно!!!!! Тобто ось так:
                                         __________________
                                         __________________

Отредактировано Dj Roman (2007-05-27 14:15:13)

0

4

Хіба шо просити

кого? про що просити?
мер і міська рада-це виборчий орган, який покликаний ЗАХИЩАТИ мої права, а не обмежувати.
Тому просити ми нікого не будемо-ми будемо вимагати, більше того - ми будемо захищатись.
Про "правомірність" розпорядження вже вирішується питання, думаю найблищим часом юристи скажуть: чи я живу в місті Туза і по його законам, чи я живу в вільному місті Новий Розділ...

0

5

Так у них свої плани нарахунок кінотеатра, а на молодь вони не звертають увагу, тому що взагалі не цікавляться чим ми живемо і що нам потрібно!!! У них на все СВІЙ погляд, а молодь переб'ється. Вот якби в теперішній  діяльності "України" у них був свій інтерес тоді було б все по-іншому, тому, якщо звичайно можливо, пропоную їх якось зацікавити...

Отредактировано DJMash (2007-05-30 16:16:07)

0

6

DJMash написал(а):

Я не дуже зрозумів твою думку на рахунок "якось зацікавити"!!!

0

7

...... а мені побарабану  :big_boss:

0

8

пропоную їх якось зацікавити

думаю їх вже давно "зацікавили"... причом так, що бідолаги рвуть і мечуть, видають незаконні рішення, підставляють міліцію, яка на основі нічого приходить закривати ПП, за що доречі КРИМІНАЛЬНА відповідальність передбачена.. чогось я думаю, що "зацікавленість" аж зашкалює...  :yes:

0

9

Народ подивимся з іншого боку!!! Я думаю когось реально Жаба давить (Бо як ви вже добре знаєте Жаба - це дуже сильний звір може і задавити) що не змогли токої дискотеки в Новому Роздолі добитись!!! ТОму підтримуєм Україну хто як може!!! Висловлюєм ідеї на форумі!!!

0

10

DjViva написал(а):

Народ подивимся з іншого боку!!! Я думаю когось реально Жаба давить (Бо як ви вже добре знаєте Жаба - це дуже сильний звір може і задавити) що не змогли токої дискотеки в Новому Роздолі добитись!!!

Продовжую тєму: просто у нас(українців) так історично склалось, що найгірший ворог то є твій сусід!!! Але я думаю що нове покоління щось зміне :yes:

0

11

DJMash написал(а):

DjViva написал:
Народ подивимся з іншого боку!!! Я думаю когось реально Жаба давить (Бо як ви вже добре знаєте Жаба - це дуже сильний звір може і задавити) що не змогли токої дискотеки в Новому Роздолі добитись!!!Продовжую тєму: просто у нас(українців) так історично склалось, що найгірший ворог то є твій сусід!!! Але я думаю що нове покоління щось зміне

Хоча наш мер мені не сусід, та з кожнем днем в моїх очах він починає ставати ворогом!!! :O

0

12

Oleg написал(а):

І знову "ЗАБОРОНИТИ"

Цього разу на:

1) дозвіл на проведення в літній період дискотек хоча б до 2 год.

2) дозвіл на проведення дискотеки до дня молоді 23-24 червня до 2год.

До мене дійшла така інформація(можливо і неправда) що ці всі заборони роблять Володі назло!!! Але вони не бачуть, що це все вони такими діями обломують тєму молоді(довше повідриватись) а грошики на вході і так збирають, незалежно від того до котрої години діски :cool:
Ну а на рахунок часу проведення то я думаю що до 2гої години то закруто(на скільки я памятаю то на початку коли ми робили дискотеки до 2ої ночі вже не було кому танцювати!!!), а вот до 1ої в самий раз. Хоча раз в пару місяців могли б і дозволити провести паті. А ще, якщо б вони були цивілізованими, то виділили б міліціонера для охорони порядку під час заходу!!!  :black_eye:

Отредактировано DJMash (2007-06-21 11:18:06)

0

13

DJMash написал(а):

до 2гої години то закруто

справа не в часі, справа в відношені. я думаю, що якби просили до 24.15 - всеодно не дозволили б...
треба срочно ізоляцію робити-бо вони "прикриваються" законом, де їм надано право захищати народ від надмірного шуму  :rofl: . Цікаво: шум від "України" комусь заважає!!?? І чи справді він такий "надмірний".

0

14

У мене держіспит у вівторок(26.06.07) в середу відходняк :bad:, ну і походу в четвер вже мона братися до справи(звукоізоляція). Робоча сила за мною а вот фінансова частина за тобою ок??? ;)

0

15

DJMash написал(а):

а вот фінансова частина за тобою

ну якщо ти про пиво... то я думаю проблем не мало б бути  #67:73761#
все інше я думаю найдем  :cool:

0

16

Oleg написал(а):

Цікаво: шум від "України" комусь заважає!!??

Я живу напроти кінотеатру - ше ніхто з сусідів не казав про шум!!!!!!!!!!! :pardon:

0

17

Ну взагалі то на Довженка 2(якщо хто не знає то це будинок одразу навпроти нової автобусної) чути що в "Україні" грає музика, але я б не сказав що шум настільки потужний що б заважав заснути :lazy:

0

18

DJMash написал(а):

чути що в "Україні" грає

ми маєм зробити щоб не було чути нічого. взагалі. для цього потрібно багато яток з-під яєць(курячих). Пінопласт теж піде, але еффект вже не той. Оголошується збір використаних/поганих яток для яєць.

0

19

DJMash написал:
чути що в "Україні" грає
ми маєм зробити щоб не було чути нічого. взагалі. для цього потрібно багато яток з-під яєць(курячих). Пінопласт теж піде, але еффект вже не той. Оголошується збір використаних/поганих яток для яєць.
=========================================================================================
про ятки з під яєць  - це серйозно?  :swoon:

0

20

Але головне не це, головне що ми тепер працюємо на повну-тому приходьте і віддихайте разом з нами....

    Запропонувати відвідувачам те чого  не пропонують конкуренти, ну наприклад дискотека до 01.00 години(це напевно зараз було б найактуальнішим і найдієвішим вчинком)

інколи мрії збуваються...   :boast:   ;)

СУПЕР!!!

Ну тепер можна запрошувати гостей і святкувати разом!!!!!
Запрошуємо всіх на найкращу а тепер і найдовшу(по часу тривання) дискотеку!!!

0

21

:big_boss:

Oleg написал(а):

Кращі пісні 2006 року

Oleg написал(а):

тепер ми працюємо до 01.00 і в пятницю і в середу і навіть в неділю

Oleg написал(а):

інколи мрії збуваються...

DJMash написал(а):

СУПЕР!!!

DJMash написал(а):

Ну тепер можна запрошувати гостей і святкувати разом!!!!!
Запрошуємо всіх на найкращу а тепер і найдовшу(по часу тривання) дискотеку!!!
0( Хорошо | Плохо )

Oleg написал(а):

Середа 04.07.2007 та П'ятниця 06.07.2007 до 23.00 вхід для дівчат безкоштовний
Приходьте - не запізнюйтесь. Лише два дні, лише до 23.00.

В мене нема слів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ну що ж від мене найщиріші вітання всім тим відвідувачам які залишались з нами весь цей час, а також всім тим хто тільки почне відчувати справжню музику та той настрій які ми вам дарували і будемо продовжувати робити це великою приємністю.

0

22

Це просто клас!!! !

0

23

в принціпі ретро-дискотека повинна відбуватись у другу неділю місяця!!!! Тобто цього місяця 8числа(в цю неділю)

0

24

MASHA написал(а):

а коли буде ретро-дискотека

ретро дискотека дійсно проходить

DJMash написал(а):

у другу неділю місяця

а якщо ви про "Кращі пісні 2006", то вона або 21 або 28.

доречі -1 МАШІ за те, що залишила повідомлення в темі "Новини". за недотримання правил ставлю тобі -

0

25

Маємо "першу ласточку"... тобто вже появились люди, яким заважає "голосна" музика дискотеки в "Україні".
Поки-що все на усному рівні, без скарг у відповідні органи, але ця "людина" є досить дивне створіння, тому я не подивуюсь якщо перша скарга піде не в Міську Раду, а прямо президенту Ющенко...
Отже, терміново треба вживати дії.. Пропоную:
а) ліквідувати "людину" (жартую)  :fie:
б) знову закінчувати дискотеку в 24.00
в) назбирати десь 600-700 штук червоної, не нової, можна б/у ЦЕГЛИ (може хтось має "точку", можливо хтось хоче віддати в хороші руки (нам), або навіть продати за символічну ціну) і зробити ізоляцію. Чому цегла? Я поясню, але спочатку треба її найти.

Чекаю Ваших пропозицій.

0

26

Oleg написал(а):

б) знову закінчувати дискотеку в 24.00

Нє, нє, нє!!!! Якщо вже ми почали крутити до 01.00, то треба вже так тримати і далі!!!! А то збоку виглядати буде, що ми засц....!! А такого допустити не можна. Так що єдиний вихід - замурувати..., але не людину, що на нас "стукає" (хоча варіант Олег подав непоганий), а стінку!!!
Так що люди добрі допоможіть, приносьте по цеглинці і замуруємо!!!! :fie:

0

27

Альтернатива Цеглі Є?
Олег Щось Говорив  Про Лотки Від Яєць, Чи То Був Прикол?

0

28

Не знаю де ще в цілій Україні можна побачити такі дикі "правила" для молоді..

Мій знайомий з Бродів. Там тоже така проблема. Ось тут обговорюється . Навіть доходить до того, щоб відкривати нічні клуби за містом. В рамках міста організувати гучну вечірку навряд чи можна, не порушуючи при цьому прав інших громадян на відпочинок.

0

29

Sokil написал(а):

В рамках міста організувати гучну вечірку навряд чи можна, не порушуючи при цьому прав інших громадян на відпочинок

молодець, класно примітив. Прикол в тому, що у багатьох містах дискотека проводиться у більш-менш пристосованих приміщеннях(для дискотеки). А не в вестебюлі кінотеатру або колишній столові на другому поверсі. От якби переміститись в Великий зал-де кругом метрові бетонні стіни, тоді думаю ніхто нікому би не заважав і не порушував "прав на відпочинок"

0

30

Oleg
А ще, якщо б вони були цивілізованими, то виділили б міліціонера для охорони порядку під час заходу!!!

Де ви бачили, щоб міліція охороняла порядок на платній дискотеці? Якщо бракує порядку - треба скористатись послугами приватної охорони.
На рахунок шуму.  Проблема не лише у тому, що дискотеку чути, а в тому, як наша ДИКА молодь з неї додому йде. І зі столової також. Репетують як ДИКІ, матюкаються на півміста, хтось і поспівати не проти. Може комусь то й пофіг, але  людям, які живуть по ходу "маршрутів" цих "делегацій" і які в цей час вже сплять далеко не пофіг. Культури треба вчитись.

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Заборона проводити дискотеки після 24.00