Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Книга скарг та пропозицій » >>> Логотип UADISCO (Disco Club Ukraine)


>>> Логотип UADISCO (Disco Club Ukraine)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Пропоную розробити логотип нашого клубу UADISCO (Disco Club Ukraine)!!!!!!!!!!!!!!

Підключаємся всі хто має якісь оригінальні ідеї!!!!!!!!!!!!

Логотип - оригінальне зображення чи зображення повного або скороченого найменування фірми або товарів фірми. Логотип спеціально розробляється фірмою з метою залучення уваги до неї і до її товарів.  греч.Logos - слово + Typos - відбиток  :big_boss:

0

2

Нам вже підходить два роки, думаю такой вже потрібно якийсь логотип(Ромко молодець, за ідею яка не прийшла мені в голову, ставлю +1)

Перед тим як сворювати логотип потрібно уявляти що на ньому має бути зображено(це моя особиста думка)!!!
У мене дві ідеї:
- перша(проста) - зобразити колонку, або звукову хвилю, ну або шото тіпа того................
- друга(здається краща) - зобразити два танцюючих тіла(Ч і Ж статі)...............................

Ну шо ви на видум моєї бурної фантазії скажите???

Які будуть ваші ідеї???

0

3

Місько сфокай себе у ванні з аудіокасетою на ручці перемотуючи на початок (як колись коли маг був один а тре було перемотати касету  :D )!
я фотожоп знаю так шо сделаем тіко сфоткайсі

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Книга скарг та пропозицій » >>> Логотип UADISCO (Disco Club Ukraine)