Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Пан Нікітін - спеціально для газети "Вісник Розділля" (коментарії)


Пан Нікітін - спеціально для газети "Вісник Розділля" (коментарії)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Цитата : "Вісник Розділля" від 28.06.2007 № 25 (630) "Перший заступник міського голови,голова тимчасової комісії виконкому з питань діяльності МЦ "Лілея" Михайло Нікітін нагадав, що поряд з приміщенням МЦ "Лілея" відбувся кривавий інцидент, який призвів до бійки з використанням холодної зброї, в результаті якої постраждали двоє молодиків. В приміщенні кінотеатру "Україна" здійснюється торгівля спиртними напоями, дискотека триває ледь не до ранку, незважаючи на рішення сесії міської ради, яка дозволяє здійснювати такі заходи лише до 12 години ночі. В приміщені кінотеатру встановлено гральні автомати."

А тепер напрошується питання: невже в пана Нікітіна така погана пам'ять? В попередніх статтях говорилось, що несчачний випадок стався на дискотеці, потім на території і вкінці поряд з приміщенням. Мені здається заступника голови погано інформують або все ж робиться для їхнього ж блага (їм так вигідно). Далі, "дискотека ледь не до ранку" - мрія кожного нашого відвідувача (моя втому числі). Я як діджей особисто затримувався до 12.40 найдовше, відключити апаратуру закрити двері, і таке ін. Якщо в пана Нікітіна ранок починається 12:00, то вибачте, коли внього північ, чи може в нього робочий день 24 години? (Напевно зайнятий клопотаннями пов'язаними кінотеатром). Звернення до вищезгданого дядька: пан Нікітін, вам не здається, що ви робите з мухи слона (чи коників з ... ліпити,- це напевно більше підходить).

P.S. Прочитавши статтю в якій міський голова Туз В.М. (помоєму місяць назад) хвалить себе в здобутках я зробив невеличкий висновок:
моложіжна політика міського голови спрямована на розвиток молоді Нового Роздолу, а це: лотки та будки на стадіоні "Хімік", де продають пиво дітям від 12 років, організація великомаштабних концертів та заходів спонсорованих іншими сторонами (наприкла концерт Зеновія Гучка (велика йому подяка, що не забуває за Новий Розділ :) ) організований концерном "Volkswagen"). Гральні автомати на кожному кроці, це щоб деяка категорія молоді розвивала смикалку, тратила стипендію, вчилась жити по-дорослому :), велике бажання продати "Україну" для створення супермаркету, гуртовні... Доречі і назву не тре міняти - Молодіжний Супермаркет "Лілея" - звучить, чи не так? Тай напевно все. Якщо я чогось не згадав чи пропустив головне, прошу дописувати нижче, для цього і створена ця тема.

Тепер в міській раді діють по-принципу - бажання міського голови - закон!!!
                                             
                                                      Це мій особистий погляд виражений в письмовій формі + факти.

0

2

відбувся кривавий інцидент, який призвів до бійки

це як?

здійснюється торгівля спиртними напоями

:rofl:
http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/dash2.gif

0

3

Oleg написал(а):

відбувся кривавий інцидент, який призвів до бійкице як?

Цього я також не можу зрозуміти. Це спочатку стався кривавий інцидент, а вже потім почалася бійка? Не розумію.

Oleg написал(а):

В приміщені кінотеатру встановлено гральні автомати

Я йому покажу де в нас стоять апарати, заодно пограємо, я йому "заряджу" там на пару гривень!!! :rofl:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Пан Нікітін - спеціально для газети "Вісник Розділля" (коментарії)