Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » >>> Спілківатись не по темі ТУТ


>>> Спілківатись не по темі ТУТ

Сообщений 31 страница 36 из 36

31

Підтримую . Поможу Чим Зможу.  Ідеї Конкретні Є?  Як? Коли ? Де?

0

32

Ketrin-nr написал(а):

Поподробніше,please

Tanyusha написал(а):

Підтримую . Поможу Чим Зможу.  Ідеї Конкретні Є?  Як? Коли ? Де?

поки-що є тільки ідея. Суть ідеї:
1. Створюється молодіжна організація на базі МЦ "Лілея".
2. Активна діяльність організації у житті Н.Роздолу, а саме:
2.1. Проведення концертів, виступів, заходів(від розважальних до пізнавальних)
2.2. Співпраця з іншими молодіжними рухами
2.3. Активне відстоювання інтересів молоді у владних кабінетах
2.4. Є ідея у випуску(може не своєї, а колонки у місцевій газеті) газети. Непогано було-б навіть "вихід" на місцеве телебачення(раз в тиждень думаю на 1 год нам би ефір надали  :rolleyes: ) (для цього буде потрібна смілива молода людина, яка б не побоялась стати ведучою\ведучим  ;) )
І купу інших "варіантів", які ви можете подавати як пропозиції.
А тепер

Як? Коли ? Де?

коли будуть бажаючі

енергійні, молоді і талановиті люди

0

33

Oleg написал(а):

поки-що є тільки ідея. Суть ідеї:
1. Створюється молодіжна організація на базі МЦ "Лілея".
2. Активна діяльність організації у житті Н.Роздолу, а саме:
2.1. Проведення концертів, виступів, заходів(від розважальних до пізнавальних)
2.2. Співпраця з іншими молодіжними рухами
2.3. Активне відстоювання інтересів молоді у владних кабінетах
2.4. Є ідея у випуску(може не своєї, а колонки у місцевій газеті) газети. Непогано було-б навіть "вихід" на місцеве телебачення(раз в тиждень думаю на 1 год нам би ефір надали   ) (для цього буде потрібна смілива молода людина, яка б не побоялась стати ведучою\ведучим   )
І купу інших "варіантів", які ви можете подавати як пропозиції.

ОК ,  МОЖЕТЕ НА МЕНЕ РОЗРАХОВУВАТИ.

0

34

Oleg написал(а):

коли будуть бажаючі

мені ідеї сподобались, навіть дуже ;) , але є одна прозьба: давайте якнайскорше, а то я з першого вересня у Львові.Треба допомоги звертайтесь - допоможу.

0

35

народ, а є бажаючі 14 числа поїхати на Київ на Маккартні?
оголошується "набір" бажаючих, котрі хочуть і можуть... якщо ти не один/одна - ще краще :)
Єдина умова-потрібне місце для ночівлі (хоча-б на одну ніч)... Тому, якщо є варіанти - чекаю на відповідь. ;)

0

36

До речі про Маккартні!!! Ви собі народ не уявляєте, що буде творитися на майдані 14 числа!!! Коли був день  Києва-то починаючи від станції метро Хрещатик, закінчуючи аркою Дружби народів - а це без малого радіус до 500 м-це все було заповнено людьми, так що.... Та й скажу Вам контингент на Майдані по таких концертах збирається не найкращий!!!!! Але це таке, кому захочеться, той і так прийде, я особисто піду!!!! У VIP зону-мій банк мене любить!!! :cool:

А ось Вам і докази:::::

На концерте Пола Маккартни в Киеве ожидается полмиллиона зрителей

Организаторы концерта сэра Пола Маккартни в Киеве, который пройдет 14 июня, ожидают до 500 тысяч человек зрителей. Об этом сообщил на пресс-конференции представитель фонда Виктора Пинчука, пригласившего в Украину Маккартни, Никита Потураев.

Все желающие смогут разместиться не только на Майдане Независимости, но и по всему Крещатику. Для обеспечения комфортного пребывания зрителей от Майдана Независимости и до Бессарабской площади вдоль Крещатика будут расположены специальные башни, на которых разместят видео и звуковую аппаратуру, что позволит наслаждаться музыкой и шоу с любой точки. "Такой большой сцены в Украине еще не было", - сказала на пресс-конференции в Киеве представительница монтажной компании "Зинтеко" Ольга Куспитовская.

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » >>> Спілківатись не по темі ТУТ