Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » >>> Спілківатись не по темі ТУТ


>>> Спілківатись не по темі ТУТ

Сообщений 1 страница 30 из 36

1

ТУт спілкуємось не по темі!!! Будьякі запитання!!! Ваші бажання!!! Про шо ви зараз думаєте!!!!!
Та врешті-рещт будь-що!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :friends:

ФФФФФФФФФФФФФЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛУУУУУУУУУУДДДДДДДДДДДДД

ТОЖЕ ДОЗВОЛЕНИЙ

0

2

ООО які у нас тут відвертості!!! #67:73761# Мож то створити тему для інтиму :yes:

0

3

Є ось тут ІНТИМ

0

4

DJMash написал(а):

Мож то створити тему для інтиму

таааак. може це я неправильно розумію слово інтим....
для тих, хто розуміє його не так як я:

MASHA написал(а):

ХОЧУ ТЕБЕ

DJMash написал(а):

ось тут

DJMash написал(а):

ООО які у нас тут

MASHA написал(а):

КЛАС! СУПЕР!   ААА

є спеціальна "фішка" - Отправить ЛС(личноє сообщение).
може не вартує форум перетворювати на ... промовчу.
сам деколи можу щось написати, але вже не так відверто(думаєте це комусь цікаво кого MASHA хоче)  :rolleyes:

0

5

:rofl:

MASHA написал(а):

ХОЧУ ТЕБЕ.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................РОМАН! ЯК ТИ ДУМАЄШ, ЧОГО????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Я від прочитаних твоіх слів просто голову втратив!!!! :spartak:  :spartak:  :spartak:  Навіть не думаю чого!!!!

0

6

MASHA написал(а):

Я просто ХОТІЛА ТЕБЕ

ВИ всі бачили - вона просто МЕНЕ ХОТІЛА!!! і не думайте ------

MASHA написал(а):

собі нічого такого.

0

7

MASHA написал(а):

Роман!РОМАН! РОМАН! А тебе ковбасить і дотепер????????????

тааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ;)  :D  :)  ^_^  :P

0

8

MASHA написал(а):

Шо вже є фотки?

Є!!! А хочеш????

0

9

MASHA написал(а):

Та ясно!

Підійдеш на дісках сьогодні. Дам диск!

0

10

MASHA написал(а):

Нэ! нэ! нэ! не підійду.А чо ти їх не виставляєш?

Я такий страшний, чи встидаєшся?

0

11

MASHA написал(а):

і тому шукаю.

Яка нечемна "дівчинка" (це я не знаю, тому в лапках). Захочеш фотки підійдеш сьогодні!!!!

Я пішов. Па!!!

0

12

Прикинь і я хочу побачити фотки на сайті!!! Ти ж свою заставку поміняв значить і наші фотки міг закинути Ми з Мішкою і Greatskum тебе не зрозумієм якщо ти того не зробиш!!!

0

13

DjViva написал(а):

Прикинь і я хочу побачити фотки на сайті!!! Ти ж свою заставку поміняв значить і наші фотки міг закинути Ми з Мішкою і Greatskum тебе не зрозумієм якщо ти того не зробиш!!!

Ти хочеш щоб я поміняв твій аватар??????????? :sorry:

0

14

DjViva написал(а):

Прикинь і я хочу побачити фотки на сайті!!! Ти ж свою заставку поміняв значить і наші фотки міг закинути Ми з Мішкою і Greatskum тебе не зрозумієм якщо ти того не зробиш!!!

ДА-ДА-ДА шо за фігня. Хочу фотки бо провтикав закинути їх на флеху і поїхав у Львів, толком їх навіть не бачив!!! :threaten: !!!

Мій аватар не міняй!!! Він мені подобається :rolleyes:

0

15

DJMash написал(а):

Хочу фотки бо провтикав закинути їх на флеху і поїхав у Львів

Special For Dj M@sh & Dj Viva
http://infostore.org/info/3505899/P6240167.JPG?s=100 - Скачати

0

16

Ромку виклади ще раз бо шото тіко пів фотки є!!!

0

17

Мля знову тільки половина!!!! Зніми ту фотку тільки гроші скатує і сайт тормозить!!!

0

18

Dj Roman
будь-яка фотографія за два кліки миші і за 5 секунд можна зменшити просто до шмішних розмірів, що ЗНАЧНО полегшить перегляд сайту і швидкість сторінки! Тому на майбутнє велике прохання-перед тим як щосб виставляти-БУДЬ-ЛАСКА подумай про тих, для кого ти виставлєш це фото.... І взагалі, можеш поставити собі жовту картку!  :rolleyes:
і зніми нарешті картинку про мега-паті. Вона вже не актуальна :)

0

19

Oleg написал(а):

зніми нарешті картинку про мега-паті.

Зроблено.

Oleg написал(а):

можеш поставити собі жовту картку!

Ну як тобі сказати - адміністратор собі жовту картку, для цього я й зробив тебе модератором, щоб я слідкував за сайтом виправля деякі неточності, флуд, і так далі, а ти виправляв те що я не побачив, не зробив та давав поради.....
:yes:

0

20

DJMash написал(а):

Мля знову тільки половина!!!! Зніми ту фотку тільки гроші скатує і сайт тормозить!!!

1.Zippyshare
2.Adamant
3.Sendfiles

0

21

Dj Roman написал(а):

1.Zippyshare
2.Adamant
3.Sendfiles

Size: 3195.22 KB
нафіга такі фотки? невже не можна зменшити хоча б до 200-300 кб?! тобі і викладати буде простіше і качати людям буде не шкода... :yes:

0

22

ZoRiAnA написал(а):

неможу дочекатисі

Тримай Тутка

Якщо хтось з учасників форуму захоче більше фото може звернутися на дискотеці з чистим DVD диском.

0

23

Я хочу фото щоб ти закинув, але ті що ми відібрали, а не всі підряд!!! Закинь ті фотки які я тобі дав!!!

0

24

MASHA написал(а):

Пріветік! Вчора дискотека була просто - супер.Включали класні пісні, якраз ті, які хотілось почути.

Радий чути що людям подобається наша робота!!!
А в який період часу тобі більше сподобалось???
Спочатку і до 23.00 працював один діджей а з 23.00 і до кінця інший, який період тобі більше сподобався???
Просто хочу знати на які пісні ти орієнтуєшся

0

25

Ну будем надіятись що в п'ятницю прийдуть і не втратять можливість!!!

0

26

Ставлю Ромкові -1 за те що не був у середу і не знайшов способу повідомити мене про це :D

0

27

DJMash написал(а):

Ставлю Ромкові -1 за те що не був у середу і не знайшов способу повідомити мене про це

Дякую!!! :big_boss:  Міша можливість тебе повідомити була но в тебе був відсутній звязок по невідомим причинам!!!! Вже скоро буду з вами!!! Давай на другу суботу зробимо ТОР 2006?!?!?!?! :yes:

0

28

Роман де наші фотки які є на компі в Україні!!!

0

29

В мене тут трохи не по темі пропозиція.  :cool:
Взагалі форум з самого початку створювався як забавка для Романа на mylivepage.com, лише згодом до цієї вже не "забавки" під'єднались інші "активісти" і ми переїхали сюди. Тепер це майже офіційний і точно єдиний форум "України". Логічною була і тематика  форуму-все про "Україну". Але пропоную не зациклюватись. А чого не зробити цей форум і своєрідним форумом молоді Н.Роздолу, так як такого в принципі ще нема. Для цього пропоную розширити тематику, додати теми (крім інтиму і оффтопіку), які до "України" відношення не мають, але будуть цікавими для людей які приходять в ту ж "Україну"...
Нормал?

Далі. Запрошуються енергійні, молоді і талановиті люди для створення молодіжного руху, об'єднання (називайте як хочете) на базі МЦ "Лілея".
Коло роботи просто величезне і цікаве, основне щоб були бажаючі. Якщо цікаво, приєднуйтесь і закидайте Адміністратора ЛС, щоб створив окремий підрозділ...

0

30

Oleg написал(а):

Далі. Запрошуються енергійні, молоді і талановиті люди для створення молодіжного руху, об'єднання (називайте як хочете) на базі МЦ "Лілея".

Поподробніше,please

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » >>> Спілківатись не по темі ТУТ