Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Вітання та Поздоровлення » Ваші поздоровлення.....


Ваші поздоровлення.....

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

Відтепер ви можете безкоштовно залишати привітання з днем народження для своїх друзів, рідних та знайомих які ми озвучимо!!!
Поздоровлення приймаються за 3 дні до початку дисктеки на e-mail: romchyk_@ukr.net

:D

Або це можна зробити ще простіше.
ЯК?
Просто залишайте свої поздоровлення тут, на цьому форумі у цій темі.
Ми приймаємо не більше 1-го повідомлення від учасника форуму на тиждень, тому передавайте вітання лиш тим, хто дійсно того вартий  :) (ну наприклад - мені)  :rolleyes:

0

2

ХОЧУ ПРИВІТАТИ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ ДИСКОТЕКИ "УКРАЇНИ" з Днем конституції  Ура-ура-ур

0

3

Oleg написал(а):

(ну наприклад - мені

ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

4

Привітайте будь ласка Андріанку з її 1 вересням і відїздом до Львова.
Поставте Потап і Настя Каменских Не пара.ОК?
1.09.2007

Отредактировано Ketrin-nr (2007-08-30 09:46:42)

0

5

Буде велике прохання у замовленні на привітання вказувати дату  і бажаний час звучання привітання.Ну і звичайно не забувайте текст самого вітання та ім'я(кличку, чи якісь пояснення по яким все буде зрозуміло) людини яку потрібно привітати

0

6

DJMash написал(а):

вказувати дату

казали залишати повідомлення за три дні до дискотеки

0

7

я всетаки наполягаю, для кращої наглядності

DJMash написал(а):

у замовленні на привітання вказувати дату  і бажаний час звучання привітання.Ну і звичайно не забувайте текст самого вітання та ім'я(кличку, чи якісь пояснення по яким все буде зрозуміло) людини яку потрібно привітати

Отредактировано DJMash (2007-08-31 23:14:46)

0

8

Dj Roman:
"З днем  рожденья  тебя поздравляю
Ты смотри,в этот день,не грусти.
Много счастья тебе я желаю-
А особенно счастья в любви!!!!!!!!!!"  :D

0

9

prowy peredatu Irunci mij pruvit [взломанный сайт] i postavte ij v syboty bydlaska "Love is gone"
merci

0

10

Oleg написал(а):

prowy peredatu Irunci mij pruvit http://s5.rimg.info/5a4fa404e7a7511e5a5 … d752c2.gif i postavte ij v syboty bydlaska "Love is gone"
merci

Дякую, мій коханий і найкращий в цілому світі!  :thank_you: Знаєш, яка моя улюблена пісня!!! Але я не була без тебе ні на одній дискотеці! Я ж в тебе дуже чемна!!! :)
Але все-одно приємно!!!!

0

11

хочу поздоровити весь колектив МЦ"ЛІЛЕЯ" з другою річницею відкриття!!!!!!!!!   
           і побажати  вам в подалдьшому,перш за все,успіхів в процвітанні,завзятої вдачі
           та оптимізму,щоб не було невзгод між співробітниками.одним словом
           всього вам найкращого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
           

                                                                         pig_ball.gif

0

12

                      З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

13

ZaykA написал(а):

хочу поздоровити весь колектив МЦ"ЛІЛЕЯ" з другою річницею відкриття!!!!!!!!!   
           і побажати  вам в подалдьшому,перш за все,успіхів в процвітанні,завзятої вдачі
           та оптимізму,щоб не було невзгод між співробітниками.одним словом
           всього вам найкращого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!! МИ ТАКОЖ ВІТАЄМО ВСІХ НАШИХ ВІДВІДУВАЧІВ З НАШОЮ МАЛЕНЬКОЮ ДАТОЮ!! НАДІЄМОСЯ МИ ЩЕ РАЗОМ ВІДСВЯТКУЄМО НЕ ОДИН ДЕСЯТОК!!!!:thank_you:

0

14

Я також приэднуюсь до вище написаних побажань,ще хочу побажати терпіння до вашої не легкої праці,наснаги, завжди гарного настрою,також хочу провітати наших найкращих діджеїв-ВИ В НАС НАЙ-НАЙ-НАЙКРАЩІ,щоб ви своїм енергетичним настроєм заводили народ, а ми в свою чергу відповідали вам взаємністю,і окремо хочу привітати Dj Мішу він знами також вже 2 роки,Міша, продовжуй в такому напрямку , ТИ СУПЕР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   "УКРАЇНА" THE BEST!!!!!!!!!!!!! ЗАЛИШАЙТЕСЬ ТАКИМИ, ЯК ВИ Є!!!!!!!!!!!!! :P

0

15

:) Звісно і від мене прийміть привітання.

Отредактировано Ketrin-nr (2007-10-20 17:16:44)

0

16

+1

0

17

Timi написал(а):

+1
0( Хорошо | Плохо )

Привіт новачок, у мене буде велике прохання - коли ставиш комусь "уважение" то пояснюй кому і за що, ок???
Радий вітати тебе на нашому форумі :)

0

18

Хочу привітати з днем народженням (20-річчям) Петю і побажати всього найкращого. Поставте,будь-ласка, пісню Максім - "мой рай" в 00:00 у п"ятницю (23.11).Наперед дякую.

0

19

Позлоровляю всіх відвідувачів цього форуму з Наступаючим Новим Роком і бажаю всього найкращого в новому 2008році

0

20

дякую!!! дякую!!!! дякую!!!!!!!:thank_you:  взаємно pig_ball.gif

0

21

Ніхто навіть і не замітив, але 26 травня ми "відзначили" рівно РІК, як працює цей форум... Цілий рік!!! Вітаю всіх:
- хто залишив тут хоча б одне повідомлення,
- хто просто заходив сюди в вільну хвилину щось почитати,
- хто творив і давав постійно "нове дихання" форуму створюючи нові теми, залишаючи повідомлення... ітд

І хоча насправді коло тих, хто дійсно вже на память знає адресу форуму дуже мало (я думаю на пальцях двох рук можна перерахувати), це всеодно не присменшує ролі і значення форуму для тих, хто живе, жив і буде жити "Україною".
Вітаю усіх. Нехай нам щастить і все буде "в шоколаді" і надалі... :)

0

22

Я хочу привітати всіх молодих людей з ДНЕМ МОЛОДІ,побіжати щасливого майбутнього,і всього-всього найкращого..... :)

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Вітання та Поздоровлення » Ваші поздоровлення.....