Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Dj » >>> Запитання до Dj Romana!


>>> Запитання до Dj Romana!

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

Пишіть! По можливості буду відповідати...

0

2

Natalia Oreiro написал(а):

А в тебе часто таке буває?

Ні!!!!!! :)  Не часто! :)  Бо посправжньому закохався тільки пару днів назад!!! :) :) :) :) :) :)
:lol:

0

3

Natalia Oreiro написал(а):

Від тоді як я закохалась пройшло вже 1563 дні 8 годин і приблизно 45 хвилин.

А якщо не секрет Оксанка, в кого ти так закохалась?????????????????

0

4

Natalia Oreiro написал(а):

Ні, це не секрет,але я не можу і не хочу таке писати.Якщо  тобі цікаво , то я хіба тобі на вушко прошепочу.

Коли??????????

0

5

Dj Roman написал(а):

Ні!!!!!!   Не часто!   Бо посправжньому закохався тільки пару днів назад!!!

Ну-ну!І в кого ти так закохався?Я її знаю? :rofl:

0

6

ZoRiAnA написал(а):

Я її знаю?

Не знаю!!!!!! Може і знаєш!!! Якось познайомлю!!!! :yes:

0

7

Dj Roman написал(а):

А ти хочеш зі мною зустрітись????????І ХОЧЕШ, ЩОБ Я ТОБІ ПРОШЕПОТІЛА НА ВУШКО???

Можна і не на вушко для цього існує "Личное сообщение"

І так по крокам тут все вказано

http://infostore.org/file/3424987/2810010/picture_001.jpg

0

8

Natalia Oreiro написал(а):

Роман! Коли ти вже нарешті виставиш нові фотки??????????????????

Тримай!!!!!! не нові, але... які є, нові ше почекають!!!! :)  :)  :) :)  :)  :) :)  :)  :) :)  :)   http://infostore.org/info/3441957/P9170030.JPG?s=100             

http://infostore.org/info/3441956/DSCF3025.JPG?s=100             

0

9

Natalia Oreiro написал(а):

Ти кращої не міг поставити????????????

Більше не викладу!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

0

10

Natalia Oreiro написал(а):

КЛАС!!!!!!!! Класний в тебе одногрупник,дай номер телефону(якщо звичайно він не буде проти)

Він не проти - тримай

Отредактировано Dj Roman (2007-06-14 19:49:58)

0

11

ту Natalia Oreiro

myzik/boys/seks/ :rofl:  :lol:  :haha:  - це правда??? Все таки, що в тебе на першому місці??????

0

12

MASHA написал(а):

НЕ МАЄШ ДО ЧОГО ПРИДЕРТИСЯ?????????????????????

Зовсім ні!!!!!! Я це взяв з її власної інфи!!!!!!!!!! :lol:  :friends:

http://infostore.org/file/3481916/2859941/picture_001.bmp

:haha:

0

13

MASHA написал(а):

ЧИ ПРОСТО ТЕБЕ НІХТО КРІМ НЕЇ НЕ ЦІКАВИТЬ?????????????????????????????????????????

мене наприклад теж цікавить- а що таке seks?

0

14

Oleg написал(а):

мене наприклад теж цікавить- а що таке seks?

Тепер в Україні модно займатись seksom, а не сексом (sex)!!!!!!!!!!!!

MASHA написал(а):

ЦЕ ЗОВСІМ НІЧОГО НЕОЗНАЧАЄ. ТО ЧОМУ ТИ ІНШІ НЕ ВИСТАВЛЯЄШ??????????? ЧИ ПРОСТО ТЕБЕ НІХТО КРІМ НЕЇ НЕ ЦІКАВИТЬ?????????????????????????????????????????

Ти хочеш що б про тебе згадали???? Аватарка в тебе супер-а от насправді ти така ж? Я тебе вже десь бачив?

Оці всі безглузді питання можна перенести в ІНТИМ

0

15

MASHA написал(а):

Ромко!!! А коли ти поставиш нові фотки?????????  :threaten: Бо на ті надоїло вже дивитись.

Сьогодні спеціально взяв фотік і йду на діски вже нарешті пороблю нові фотки!!!!
Доречі довби трохи інших діджеїв хай тоже шось ставлять!!!!! :friends:

0

16

MASHA написал(а):

Роман коли будуть нові фотки.

Скілько тобі тих фоток тре??????????? Я на головному сайті виставив 136 штук!!! Ті шо Веталь дав скоро виставлю! Трохи галіма швидкість!!!

0

17

Ромчик, чому так туго йде справа з логотипом? Може замутити щось з павутинкою, як не як тепер вона в нас є фішкою!!!!! :cool:

0

18

ira написал(а):

Ромчик, чому так туго йде справа з логотипом?

Бач, ніхто не подає ніяких пропозицій, хібашо давай разом замутим? :big_boss:

0

19

Dj Roman написал(а):

хібашо давай разом замутим? :big_boss:

Ну давай!!! Можна буде цим зайнятися після того, як відбудемо LAZER SHOW !!!

0

20

До речі вчора(вже за багато часу) була на дискотеці.Була в захваті від цієї павутинки.Чия ідея?
Але дуже здивувалася, адже раніше в Україні не було де яблуку впасти( особлтво в середу), що ж сталося? :O

Отредактировано Ketrin-nr (2007-08-02 13:00:45)

0

21

Ketrin-nr написал(а):

Була в захваті від цієї павутинки.Чия ідея?

Рада, що перша людина нарешті оцінила нашу роботу!!! Плели ми її 2 години рачки!!!Але добре, що не даремно, бо дійсно вийшла нормальна! ;)

0

22

Ромчик, дякую, що виконав моє прохання, нарешті! За це тобі від мене +1 :rolleyes:

0

23

Ромчик ти молодець, що створив чат!!!!!
Від мене +1 :friends:

0

24

Іринка написал(а):

Ромчик ти молодець, що створив чат

а як туди зайти?

0

25

Ketrin-nr написал(а):

а як туди зайти?

-Як тільки ти заходиш на форум одразу видно оголошення "Працює чат", або з самого верху сторінки є вкладка "Чат"(зліва друга вкладка)
-вот клікаєш на слово"Чат"
-далі загружається чторінка із чатом, там є така фраза "Вход только для зарегистрированных пользователей."
- тиснеш на слово "зарегистрированных"
- реєструєшся
- далі вертаєшся і в полі для юзера вводиш свій нік, ну і відповідно пароль
- тиснеш "ОК"
Ти з нами!!!

0

26

Чуєш Ромчику молодець що створив чат але коли б я там не була тебе там нема.Ти коли там буваєш-хочу з тобою поспілкуватись

0

27

А відколи ми почали самі собі Уважение ставити? так-так... Ромчику-бомчику, не серйозно.. будем приймати міри  diablo.gif

+1

28

Oleg написал(а):

А відколи ми почали самі собі Уважение ставити? так-так... Ромчику-бомчику, не серйозно.. будем приймати міри  diablo.gif

Щоб поставити комусь уважение тре зайти під чужим ніком а сам собі не поставиш! Спитай на форумі хто поставив! Я інших ніків не маю! А легше всього подивитись хто заходив на форум в 2008 році!

0

29

Роман Роман коли ти вже насправді влюбишся.Щось тобі постійно не везе на любовному фронті.Бідненький.

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Dj » >>> Запитання до Dj Romana!