Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » TRIPPPLE-DRIVE... нам вже ІІІ!


TRIPPPLE-DRIVE... нам вже ІІІ!

Сообщений 1 страница 9 из 9

Опрос

Зальотні Dj vs. Projector (кращі кліпи і музика весь вечір)
Dj

50% - 1
Projector

50% - 1
Голосов: 2

1

Ха, ха, ха.... :playful:  це всім тим хто не вірив, хто заважав, хто сумнівався...
НАМ ВЖЕ ІІІ РОКИ!!!
плануємо як завжди щось прикольне. Річниці нам завжди получались особливими... тому на цей раз попрошу усіх приготуватись... SHOW MUST GO ON....
Тема створена. Для чого? Є декілька запитань... і хоча нас тут вже не багато, форум майже  :tired: але все ж... може хтось ще сюди заглядає...
Питання перше: діджеї (як завди займуть всю сцену) чи проектор і весь вечір сама драйвова музика року.
Залишайте свої голоси вище... від цього буде залежати формат вечірки...

Питання друге: трошки пізніше...

0

2

По трохи вимальовується формат вечірки....
1. Початок о 21.00. Початок буде не звичний... Ми почнемо з суто Hip-Hop, R&B, Rap музики... все на великому екрані, з шикарною музикою... для вас ця Реп-тусовка буде тривати рівно годину... в 22.00 ми переходим на рівень вище... про це чуть пізніше.

0

3

2.Ми навіть не будемо дивитись на результати вашого голосування. По-перше, ніхто не голосує  :rofl: по-друге, вже все вирішено ;)  Не буде жодних Діджеїв, замість них в нас весь вечір будуть 3 шикарні Піджейки. Наших роздільських ми найти не змогли...фуууу... тому в нас будуть гості зі Львова (як завжди)...

3. далі буде....

з.і. Здається пишу тут на форумі я лиш сам для себе  :dontknow:  або в нас відвідувачі дуже скромні, і все лиш читають, без жодних коментарів... Але якщо я вже почав цю тему, то доведу її до кінця, але думаю це буде остання тема тут на форумі.. Шкода. Але все колись закінчується..

0

4

Коли іменно виповняється 3 роки????????

0

5

texnym написал(а):

Коли іменно виповняється 3 роки????????

15.11.2008

субота               початок о 21.00 

0

6

Oleg написал(а):

15.11.2008

Але святкуємо з пятниці 14.11.2008!!!!
Пятниця - Best Hits Party
Субота - Birthday Party
Неділя - "Т@НцІ-ВіДрИв@нЦі"

0

7

Dj Roman написал(а):

Але святкуємо з пятниці

ну так, лиш би хватило "горючого" і енергії...  :cool:

0

8

Ну,Олег,нарахунок Роздільських Pj-це ти напевно погано шукаєш,в нас є парочка дівчат,які гарнго танцюють,це просто треба добре придивитись
     

          А енергії мені точно хватить на ці три дні!!!!!!

0

9

ZaykA написал(а):

є парочка дівчат,які гарнго танцюють,це просто треба добре придивитись

я просто на дівчат трохи менше тепер заглядаюсь ;)

але якщо танцюють гарно, то будуть мати шанс проявити себе...там навіть призи обіцяють - найкращій/чому Pj

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » TRIPPPLE-DRIVE... нам вже ІІІ!