Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » Чудилки вечеринки (серпень 2008)


Чудилки вечеринки (серпень 2008)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Народ, як вам "чудилки"?
особисто мені сподобались Діджеї, справжня танцювальна, "гаряча" музика...  такий стиль мені доводилось слухати тільки в хороших нічних клубах Львова.. маю навіть "враження" одного постійного нашого відвідувача (дослівно): Зі всіх вечірок що були в Україні (а вона відвідувала кожну, я впевнений) - ця по стилю і по музиці що виконували нам Діджеї була НАЙКРАЩА!!!!

Я частково навіть згідний  :cool:
Залишаємо тут свої враження, а вже на контактах обіцяю закинути пару хороших фото і відео..

0

2

Мені також сподобався стиль музики, ритмічність переходів і т.д. і т.п.
АЛЕ: я як і багато інших чекали Чудилки вечеринки а з того всього мусів за МС працювати Міша....

0

3

Вечірка була класна. Посправжньому клубна музика, бадьорі ритми і потужний звук. Але складалось враження шо частина народу незнала шо взагалі твориться і шо їм треба робити... Короче хлопці, робіть по більше таких вечірок, продупляйте народ, не бійтесь вмикати таку музику посеред звичайних дискотек (замучив РЕП і A&B)...
p.s. Це моя суб'єктивна думка.

0

4

Patriot написал(а):

частина народу незнала шо взагалі твориться і шо їм треба робити...

особливо на початку... зате коли потрібно було вже розходитись, всім як завжди було мало... доречі, декілька (не дуже хороших, бо таке враження шо фотографом був пяний Роман....) фотографій з вечірки є на контактах.. кому цікаво-дивимось

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » Чудилки вечеринки (серпень 2008)