Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » "ТаНцІ - ВіДрИвАнЦі" (13.07.2008 НеДіЛя)


"ТаНцІ - ВіДрИвАнЦі" (13.07.2008 НеДіЛя)

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

Як думаєте, потрібно нам таке? тобто "ТаНцІ - ВіДрИвАнЦі"
Обовязково. Рідко але мітко треба і дуріти...

80% - 4
Для чого це потрібно? Нерозумію я таких дискотек

20% - 1
Голосов: 5

1

Роман Yaremko Яримович сказав: "Багато молоді, моїх знайомих говорять про дискотеки в інших містах селах, а також про те що там крутять "діски" не тіки з компа або магнітофона))))
але й влаштовують справжні танці з живою музикою.
Тож ми вирішили спробувати цієї неділі влаштувати "ТаНцІ - ВіДрИвАнЦі" для всіх тих кому надоїла дискотечна музика!!!!!"

0

2

мда... ніколи я не думав, що в нас народ настільки о.б.е.з.б.а.ш.е.н.и.й
мені здалось, що людей інколи і в суботу стільки не збиралось ;)
але було класно, я навіть парочку компроматів встиг дістати-вони не дуже класної якості, але всі впізнають, хто нам потсійно вчора не попадав в ритм, і кого мені казали забрати від мікрофону... (від гріха подальше)...  :)
А тут дві єдині фотки з вчорашніх "відриванців".. Ці двоє точно відривались

друга фотка особливо "модна". Це Роман, з села Криківці(той шо фірман), зараз пояснює...  "Я туда, кобила туда, як, х..й його знає де я є. Розбило коні на..уй" :)

0

3

Oleg написал(а):

хто нам потсійно вчора не попадав в ритм, і кого мені казали забрати від мікрофону...

Отут ти трошки налпшив бо я непопадав тіки в одній пісні а оскільки я тіки одну пісню майже проспівав то слово постійно тут нідочого а тошо я цілий вечір в мікрофон волав це так в мен просто настрій був ну а якщо в кмусь не подобалось требуло  до мене пійти!!!
Бачу я тобі в той вечір не сподобався.... )))))))))

0

4

Dj Roman написал(а):

тіки одну пісню майже проспівав то слово постійно тут нідочого

ну добре, перефразую... "пустили одного вчора до мікрофону на одну пісню, так він мало з того що волав, бо в нього настрій був (таке ніби там хтось був без настрою), так він постійно в тій пісні в ритм не попадав... на другу пісню його просто не пустили"
так добре буде? :)

Dj Roman написал(а):

Бачу я тобі в той вечір не сподобався....

Ромко... шо я можу тобі на це сказати... я краще промовчу...  :rofl:

0

5

як на мене було супер,правда трошки зажарко,і на вулиці теж небуло чим дихати,такі танці треба в зимі робити-і загрітися можна і жарко небуде.....

0

6

В неділю дійсно було супер!зразу видно що таке могли придумати тільки  в україні,столова нехай скривається))))))))

0

7

"Україна" рулить

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » "ТаНцІ - ВіДрИвАнЦі" (13.07.2008 НеДіЛя)