Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » Dance Energy 08 - До дня молоді присвячується


Dance Energy 08 - До дня молоді присвячується

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

Що нового ви б хотіли побачити на вечірках в "Україні"?
Більше різного світла та спецефектів!!!

35% - 5
Більше різноманітних програм (виступи, Pj, конкурси)

35% - 5
"Модних" Dj з інших міст і клубів..

21% - 3
А мені всеодно... понти це все

7% - 1
Голосов: 14

1

28-29 червня... Новий Розділ... "Україна"...

0

2

ну взагалі то, на мою думку, потрібно робити шоу, щоб людям подобалося, а не так як у нас привиклося просто музика і рідко коли пару слів від діджея для підтримки настрою, я б позначив всі три пункти, але якщо вибирати мінімум то вкрай необхідно два перших, щоб наша дискотека була хочаб подібна на якийсь мінімальний клуб

0

3

Ну так що діджеї,так щось все таки буде в "Україні",а то кого не спитаюсь,ніхто нічого толком не знає?! :confused:

0

4

ніхто нічого толком не знає

бо ше дійсно ніхто не знає :)  але на то є розділ "новини і повідомлення"... там все написано (майже все). Ну точно можна зрозуміти що "щось" та буде ;)

Як той, хто хоч щось знає - відповідаю: БУДЕ. І не "щось" а буде класна дискотівка.
Зараз ведуться "переговори" про підтримку, тобто пару "танцівниць" з програмою мають бути.
За світло і спецефекти напевно можна спитати Романа або Мішу, наскільки я розумію - це вже їхня сторона справи.
Якщо є якісь пропозиції чи ідеї - викладайте. Часу ще досить ;)

+1

5

Oleg написал(а):

Часу ще досить

Та вроді досить, ну можна в пятницю обговорити!!!
Я за!

(ТО Oleg: шо ти всюда мені рекламу робиш мої фотки виставляєш,а????
(TO Roman: чого зразу рекламу? це все моя величезна любов до тебе проявляється...   :rofl:

Отредактировано Oleg (2008-06-04 10:31:22)

0

6

То Як??ви Вже Обговорили Шо Буде Цікавого На День Молоді???????????

0

7

То Як??ви Вже Обговорили Що Буде Цікавого На День Молоді???????????

Попередньо можу сказати, що напевно нічого особливого не буде... хоча це лише попередньо...
Чому? причина банальна як білий світ - в нас просто не хватає часу і ресурсів. Так сталось, що люди, котрі постійно "організовували" і творили вечірки (і навіть я в тому числі), просто напросто не мають зараз вільного часу... Хоча хто сказав, що і без особливоого "шоу" буде не цікаво? Знаєте, спонтанність - запорука успіху... Думю все буде гуд. :)

0

8

Привіт хлопаки!!! Як діско відбулось? Було щось інтересне? Просто давно не був на сайті!!! Є якісь інтересні фотки?

0

9

дороф,Віталік, та нічого не було, просте діско
Доречі звернення до адміністрації дискотеки, давайте рублі ми шото замутим,вже є бажання і час, пра Ромцю?

Отредактировано DJMash (2008-07-21 23:18:56)

0

10

давайте рублі ми шото замутим

:D

класно: бажання є, час є, рублі я думаю мона замутити, нема одного - причини... в кого фантазія бурна-памагайте :)

0

11

Oleg написал(а):

нема одного - причини... в кого фантазія бурна-памагайте :)

Ремонту доріг в Новому Роздолі присвячується: "^^^New Rozdol City^^^:Traffic Electro Speed (Volume 1)" :cool:

0

12

New Rozdol City: Traffic Electro Speed (Volume 1)
:cool:
підтримую, ідея така нічо... головне є причина ;)

0

13

ОООО, знач тусуємся в наступну суботу, гуд...... :flag: , нарешті побалдю :playful:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Наше 2008 » Dance Energy 08 - До дня молоді присвячується