Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Для молоді і про молодь » "Фінансові" стосунки молодих людей


"Фінансові" стосунки молодих людей

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Хлопець завжди має розплачуватись за свою дівчину..
Звичайно... Завжди... Шо шкода? своїй дівчині?

28% - 2
Не завжди. Це залежить від самих людей..

71% - 5
Ніколи в житті. Хочете рівності, тоді рівність в усьому

0% - 0
Голосов: 7

1

НУ ДУМАЮ ЦІНА 5-15 БУДЕ НОРМАЛЬНОЮ,БО НЕ ВСІ В РОЗДОЛІ МОЖУТЬ СОБІ ПОЗВОЛИТИ СХОДИТИ В КІНО ЗА 20-30ГР,ДО ТОГОЖ БІЛЬШІСТЬ БУДУТЬ ІТИ ТУДИ З СВОЄЮ ДРУГОЮ ПОЛОВИНКОЮ,І ЯК ДЖЕНТЕЛЬМЕН ВІН МАЄ ЗАПЛАТИТИ ЗА НЕЇ.....ПРАВЕЛЬНО?а взагалі ще багато залежить від місць,в перші ряди можна і подорожче на гривень 5.....

0

2

Angelochok написал(а):

І ЯК ДЖЕНТЕЛЬМЕН ВІН МАЄ ЗАПЛАТИТИ ЗА НЕЇ.....ПРАВЕЛЬНО?

не  завжди. В багатьох країнах дівчата самі за себе розплачуються у всьому і за все. І для них образливо (неприємно), коли boyfriend платить за неї... наприклад у кафе... це доказ її несамомстійності, залежності ітд...  :tomato:

0

3

Можливо,але якшо хлопець запросив дівчину в кіно чи в то саме кафе,то чо вона має платити за себе?НЕГАРНО ПОЛУЧАЄТЬСЯ!!!і заміть ми не інша країна,а всього лиш НОВИЙ РОЗДІЛ......

0

4

Angelochok написал(а):

якшо хлопець запросив дівчину в кіно чи в то саме кафе,то чо вона має платити за себе?

А якщо дівчина запросила хлопця в кафе, то чого хлопець має платити за двох!?
Я не сперечаюсь, що коли хлопець може заплатити за двох це добре, але це не означає що це обовязково...

І ЯК ДЖЕНТЕЛЬМЕН ВІН МАЄ ЗАПЛАТИТИ ЗА НЕЇ.....ПРАВЕЛЬНО?

тому я і кажу-нічого він не має, це як йому захочеться  :yep:

0

5

Angelochok написал(а):

Можливо,але якшо хлопець запросив дівчину в кіно чи в то саме кафе,то чо вона має платити за себе?НЕГАРНО ПОЛУЧАЄТЬСЯ!!!

На всі сто з тобою погоджуюсь!!!!Ну наприклад мені ,якщо б якийсь хлопець запросив мене в кафе,а потім б сказав-"А тепер сама за себе плати"_Я б здивувалась і напевно мені якось б стало не по собі!НЕ переживайте,мені грошей не шкода,я і змогла б і за себе заплатити!Але з його сторони,як на мене,-це б було дійсно НЕГАРНО!!!

Oleg написал(а):

тому я і кажу-нічого він не має, це як йому захочеться  :yep:

НЕ в обіду!!!А тобі що для дівчини коханої шкода???

Але щось ми не туди повернули----тут же мова про кінотеатр!!!

0

6

Усім привіт, спочатку моя думка нарахунок оплати за те чи інше коли пара дето віддихає:

  - ну взагаліто, все залежить від пари, всякі трапляються ситуації - буває і таке, що у хлопця на данний момент в кишені нікоп'я і приходиться дівчині заплатити за хлопця(у мене вже таке траплялося :blush: , ну але то напевно підходить тільки для тих випадків коли люди вже давно близько знайомі), зато він(хлопець) того не забуде і дівчині "воздасться"(ще нераз за неї заплатить,чи шото подарує)

  - буває таке що люди неособливо тісно знайомі(але це не обовязково) і не хочуть обтяжувати один одного покупками, або ж залежати один від одного чи бути комусь винні, в такому випадку підходить варіант коли кожен платить за себе

  - ну і ідеальний варіант, коли хлопець платить за дівчину чи друзів, якщо він когось запрошує значить знає для чого і що це йому буде коштувати

Ну взагаліто це діло смаку, все може бути порізному, залежно від ситуації, в ідеалі напевно краще коли хлопець платить,раз вже він запросив на побачення чи кудись там.......

0

7

В принципі такої ситуації як платити за себе в мене не було, навіть, коли приходилося йти на каву з малознайомими людьми (чоловіками). Коли я хотіла за себе заплатити сама, мені забороняли, пояснюючи це тим, що мене запрошували на каву, і це принизливо для чоловіка, якщо дівчина буде за себе платити. Хоча, в ситуаціях, коли випадково в хлопця не було достатньо грошей, я, звичайно, додавала свої, але він обовязково мені їх повертав майже в подвійному розмірі :P  Але це все дуже індивідуально - в нас на дискотеці біля барної стойки можна побачити всяке, коли приходить пара і дівчина платить за своє пиво, а хлопець-за своє, або замовляють обоє, а коли треба розплачуватися хлопець каже: "Чого чекаєш, плати!!!!" - для мене це мягко кажучи шок!!!!! o.O

0

8

Іринка написал(а):

хлопець каже: "Чого чекаєш, плати!!!!"

і правильно каже. Дівчина в кінці місяця забрала в бідолаги всю зарплату (шоб не пропив, або не спустив), і все бабло при собі носить. Я таких випадків знаю дуже багато. От і приходиться йому казати слова, що ніби на перший погляд і шокують..

Іринка написал(а):

Коли я хотіла за себе заплатити сама, мені забороняли, пояснюючи це тим, що мене запрошували на кавy

правильно. головне, що ти хотіла за себе заплатити, а не:

І ЯК ДЖЕНТЕЛЬМЕН ВІН МАЄ ЗАПЛАТИТИ ЗА НЕЇ.....ПРАВЕЛЬНО?

мені слово МАЄ не подобається в принципі, от і все..

ZaykA написал(а):

НЕ в обіду!!!А тобі що для дівчини коханої шкода???

чому шкода? щось віддаю, а щось отримую.. питання не в цьому, мені слово МАЄ не подобається в принципі, от і все..   :flag:

Отредактировано Oleg (2008-03-13 10:44:13)

0

9

Зважаючи на "інтерес" до цього питання, вирішив створити тему (першу в цьому форумі).
Заодно можна поставити галочку за свій варіант в опитуванні...
Прохання до адміністраторів: будь-ласка, перенесіть повідомлення, що стосуються цієї теми з форуму "Чи "рентабельний" в Роздолі кінотеатр?" в цю тему...

0

10

Oleg написал(а):

Прохання до адміністраторів: будь-ласка, перенесіть повідомлення, що стосуються цієї теми з форуму "Чи "рентабельний" в Роздолі кінотеатр?" в цю тему...

Вже зроблено!!!!!!!!!!! :cool:

Oleg написал(а):

і правильно каже. Дівчина в кінці місяця забрала в бідолаги всю зарплату (шоб не пропив, або не спустив), і все бабло при собі носить. Я таких випадків знаю дуже багато. От і приходиться йому казати слова, що ніби на перший погляд і шокують..

Щось я не памятаю, щоб ти в кінці місяця мені зарплату всю віддавав!!!!!!!! :D

0

11

Для мене не головне, щоб хлопець розплачувався за мене,це за його власним бажанням, і за його фінансовим станом на даний момент,також якшо стосунки тривають довгий час, то  дівчина сміливо може заплатити за хлопця,і в цьому не буде нічо дивного!!!!!!!!!!!

0

12

Лучший выход из положения, если каждый хочет расплачиваться за  себя, просьба к официанту подать раздельные счета. Когда за столом два, три, четыре человека, это несложно, но если обедают большой компанией, официанту придется труднее, и он вполне может запутаться. Чтобы избежать  такой ситуации, тот, кто заказывал обед и стол, выступая в роли  "хозяина" приема, получив счет, просит у остальных присутствующих сумму, достаточную, чтобы заплатить за выбранное каждым из них блюдо и оставить чаевые. Когда приглашенные заказывали примерно одно и то же, все и платят одинаково. Однако если один заказал только суп и салат, а другой - бифштекс и омара, "хозяину" следует сделать первому соответствующую скидку. Мужчина и женщина, регулярно обедающие вместе, обычно  делят  расходы поровну, особенно если дама сама зарабатывает себе на жизнь. Это  разумно, справедливо и практично. Однако, если мужчина приглашает даму в ресторан в первый раз или несколько раз подряд, платить по счету должен он. Когда женщина почувствует, что настало время каждому  платить  за  себя, она должна внести это предложение до того, как они отправятся  в  ресторан, а не восклицать при появлении официанта со счетом: "О, позволь  мне уплатить половину". Принято, чтобы расплачивался мужчина, а его спутница отдавала ему половину сразу же после этого или потом.  Когда  мужчина  и женщина, часто обедающие вместе и несущие расходы поровну, собираются  в ресторан в компании, женщина может спросить, как и когда ей внести  свою долю. Дело в том, что мужчина, который охотно соглашается делить  расходы, обедая со своей спутницей наедине, может не захотеть, чтобы это происходило в присутствии посторонних. :unsure:
(Стаття з сайту Студмістечка НТУУ КПІ)
Так що, скільки людей - стільки думок, але по етикету вищевиставлена стаття найправильніше відображає дійсність!!!!! :cool:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Для молоді і про молодь » "Фінансові" стосунки молодих людей