Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Подяка Адміну!!!!!!!


Подяка Адміну!!!!!!!

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Велике спасибі Адмінстраторам форуму які "не сплять" (так як я :D ) і слідкують за новинами а також не забувають про оформлення форуму!!! +1

0

2

Дякую Ромчику, що ти оцінив нашу роботу!!!! Будемо старатися і надалі!!! Але і ти не забувай, що ти теж адмін - шось придумуй цікаве!!!!! :D

+1

3

Ставлю Іринці  +1 , як найактивнішій учасниці,а також,як найактивнішому адміністратору форому!!!!   Велике спасибі,що не забуває про форум, і старається зацікавити наших відвідувачів..... молодчинка!!!!!!!!!  ти як завжди -найкраща!!!!! :love:  :tongue:  :)

Отредактировано Natalia Oreiro (2008-02-21 18:24:48)

0

4

Natalia Oreiro написал(а):

Ставлю Іринці  +1 , як найактивнішій учасниці,а також,як найактивнішому адміністратору форому!!!!   Велике спасибі,що не забуває про форум, і старається зацікавити наших відвідувачів..... молодчинка!!!!!!!!!  ти як завжди -найкраща!!!!!

Велике спасибі!!!  :D Дуже приємно, що комусь сподобалося те, що я роблю! Буду старатися і надалі щось підкидати!!!!!! :noworry:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Подяка Адміну!!!!!!!