Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Заборонити діяльність МЦ "Лілея" на 1 місяць.(розпорядження виконкому)


Заборонити діяльність МЦ "Лілея" на 1 місяць.(розпорядження виконкому)

Сообщений 1 страница 5 из 5

Опрос

Чи не вважаєте ви, що наша влада по-особливому "любить" "Україну"
Погоджуюсь

18% - 2
Так вам і треба. Всеодно погана дискотека.

0% - 0
Ви перебільшуєте. Просто наводять порядок у місті.

18% - 2
Цього треба було очікувати. Занадто ласий кусочок...

63% - 7
Голосов: 11

1

Маємо нові проблеми з місцевою владою. Чомусь вирішили призупинити діяльність МЦ "Лілея", через розслідування злочину що стався ЗА МЕЖАМИ того таки молодіжного центру. Дуже дивно.
Кажуть, недавно біля 5 школи підпалили машину(Москвич), можливо варто на момент розслідквання закрити і 5 школу... це звичайно жарти, але сумно робится коли через такі "аргументи" хочуть просто зробити все можливе, щоб закрити популярне серед молоді місце відпочинку..
У нас знову опитування. Але це не означає, що крім просто вибору варіанту відповіді, ми не хочемо почути також ваших думок. Бо чим більше буде в нас Вашої підтримки, тим сильніші будемо ми...

p.s. В суботу представники "влади" пробували закрити дискотеку.
Аргументи були більш ніж переконливі:
Цитата:
"Бо я так хочу!"
слова одного з тих хто приходив закривати "Україну"
коментарі я думаю зайві....

0

2

  Та  що не кажіть найбільше задоволення приносить читати тексти листів нашого мера, а особливо коли він щиросердно зізнається "не компетентний я..." - прикольно??? :rofl:  :rtfm:  :spartak:

Отредактировано Tanyusha (2007-06-22 19:48:18)

0

3

ПРИДУМАЛИ ЩОСЬ НОВЕНЬКЕ

тепер вони наші постійні клієнти...  :pardon:

0

4

Oleg написал(а):

тепер вони наші постійні клієнти...

ЩЕ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ ПРИЙДУТЬ , ТОЙ ТАНЦЮВАТИ НАВЧАТЬСЯ,  А  ТАМ ДИВИСЬ, ТАЙ МОЛОДЬ ЗРОЗУМІЮТЬ :dance:

0

5

Покажем їм вищий клас!!!

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Заборонити діяльність МЦ "Лілея" на 1 місяць.(розпорядження виконкому)