Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Кліпи (Videoclips) » Цікаві "приколи" нашого життя... :)


Цікаві "приколи" нашого життя... :)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всім привіт.
Думаю по назві все зрозуміло... але одна умова. тут залишати лише ВІДЕО приколи лише НАШОГО (вашого) життя.
тобто нетреба тут посилань на якісь інтернет сайти, чи відео..  я (і ви напевно) самі як захочемо зможемо їх найти..
Тут мають бути роліки лише з вашого телефону, камери, фотіка.... дума. таких є досить ... буде з чого разом посміятись :)

як це зробити?  дуже просто. переносимо усе на компютер. заходимо на ЦЕЙ САЙТ і заливаємо ролики туди. тут не забуваємо залишати посилання. або ще простіше. заносимо все чемно  Роману ;) а далі чекаємо коли ролик буде на сайті (на YOUTUBE уже є наш аккаунт UADISCO, будем заливати все туди.)

+1

2

Тема класна! Ставлю Олегу +1. От тільки би активно на неї підписувалися!!!!! :)

Класно би було кидати якісь приколи з Нових років, день народжень і т. д. - на такі свята завжди курйози бувають, так що давайте будем щось кидати і разом сміятися!!!!!!!!

0

3

Приколи Миколаївського весілля...(з камери знайомого).. думаю в нас в Роздолі вони прикольніші, але наразі це єдине що в мене є. Далі обіцяю "виставляти" тільки рідне :)
кому цікаво, ролик можна скачати з Миколаївського сайту (шось на зразок нашого сайту) , де буде краща якість.
А ТУТ сам прикол. Сміємось...  :rofl:  разом

Отредактировано Oleg (2008-01-24 08:06:33)

+1

4

Oleg написал(а):

Сміємось...  :rofl:  разом

:lol: +1

0

5

Посміялась на славу-----навіть знакомих музикантів побачила :D

0

6

даааа про весілля дійсно класний прикол +1... :lol:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Кліпи (Videoclips) » Цікаві "приколи" нашого життя... :)