Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Підкажи хороший трек!


Підкажи хороший трек!

Сообщений 1 страница 24 из 24

Опрос

Хто має підбирати музику для дискотеки?
Тільки сам Dj.

0% - 0
Класно б було, якщо можна було б щось порадити

100% - 7
Голосов: 7

1

Стартую нову тему.
Кожен хто має\знає\чув хороший трек для дискотеки може (мусить) :) залишити тут свою пропозицію про включення цієї комозиції в наш PlayList.
Кожного тиждня найкращі пропозиції будуть відзначатись,ну і звичайно тепер ми будем слухати тільки ту музику, яка дійсно подобається нам...
Для зручності прошу вказувати місце, де можна скачати\взяти\скинути трек. Буде просто супер, якщо ще розмістите посилання на сайти, де можна прослухати цей трек(щоб одразу не качати)...
Приблизно все має виглядати отак:

Пропоную наступну композицію- Julia Nelson - Veter
продивитись\прослухати можна тут ХОЧУ ПОДИВИТИСЬ!!!
а скачати можна тут СКАЧАТИ

0

2

Хороша тема ставлю за це +1,ну і зразу своя думка - діджей звичайно повинен тримати струю музики,але і ,одночасно, він не повинен бути диктатором треба прислухатися до своїх клієнтів(відвідувачів дискотеки),тому голосую за те що люди повинні впливати на стилі музики,але і вони в свою чергу не повинні гостро критикувати щось новеньке запропоноване діджеєм,спочатку треба добре послухати пару раз,а вже потім робити висновки.....

0

3

DJMash написал(а):

за те що люди повинні впливати на стилі музики,але і вони в свою чергу не повинні гостро критикувати щось новеньке запропоноване діджеєм,спочатку треба добре послухати пару раз,а вже потім робити висновки.....

Я з тобою згідна.Ти,до речі ,завжди мене питався на рахунок своєї музики і мені здається я своїми порадами не промахнулась!?

0

4

Олег поділись фантазією-а то ніяк не можу придумати тему для форуму!!!! :(

0

5

ZaykA написал(а):

Ти,до речі ,завжди мене питався на рахунок своєї музики і мені здається я своїми порадами не промахнулась!?

я питався не тільки тебе,а ій інших знайомих яким включав нові пісні,які ще не ставив в "Україні",просто деколи вагаюсь,потрібна підтримка або заперечення,хоча якщо музичка мене сильно пре то ніякі заперечення на мене не вплинуть :pardon:

Отредактировано DJMash (2007-12-10 14:02:03)

0

6

Нарив нечайно класний трек:  Ради Славы - Снова плачут дожди
... думаю як хороший "медляк" пішов би.. ПОСЛУХАЙТЕ САМІ

скачати можна будь-де, навіть ЗВІДСИ

0

7

Прікольна пісенька.Мені дуже сподобалась

0

8

Супер Пісенька!!!!!!!!!! :)

0

9

Блін я не можу ніяк її скачати!!! :(

0

10

Прікольна пісенька.Мені дуже сподобалась                    Супер Пісенька!!!!!!!!!!

ОК. ця пісенька пройшла тест-контроль..
Тепер Діджеї мають включити цю пісню в плей-ліст... БАЖАНО СЬОГОДНІ! :black_eye:

Ага... і прошу також наголосити, що пісня запропонована потсійним і найкращим  :P  :rofl:  відвідувачем форуму Олегом!

0

11

А от вам на прослуховування новий медлячок від Тіни Кароль - Белое Небо - стянути

Олег: Бомко! Твоє посилання не працює!!!  diablo.gif
тому краще качайте звідси Тина Кароль - Белое небо

0

12

Oleg написал(а):

Пропоную наступну композицію- Julia Nelson - Veter

http://www.kolobok.us/smiles/standart/clapping.gifhttp://www.kolobok.us/smiles/standart/victory.gifhttp://www.kolobok.us/smiles/standart/good.gif

0

13

Пісня класна, ритмічна, а вот кліп трошки не дуже. До речі, читала, що під час знімання кліпу співачка пошкодила машину, яка використовується як декорація.Це ексклюзивна модель Ford Mustang належала відомому бізнесмену, який любязно віддав її для зйомок кліпу. Так як по сценарію співачка повинна виконувати хореографічні рухи прямо на капоті машини, то досить її поцарапала і "помяла" . Але зовсім не перейнялася з цього приводу, посилаючись на те, що вона відшкодує ремонт "красуні".
Ось так... У багатих життя інше!!

0

14

Тіни Кароль - Белое Небо

Тоже прікольна пісня!!!!!!!!!! :)

0

15

А тепер ловіть БОМБУ від мене... тут є з чого вибирати і є що послухати....
Доречі! Може найдеться якийсь добрий дядько/тьотка котрі б могли закачати весь архів. Був би дуже вдячний за таку збірку наприклад на CD або DVD.
А це сама БОМБА http://www.kolobok.us/smiles/big_standart/dance2.gif

p.s. коробочку відкриває пароль

0

16

Дуже класний трек-заряджає по-повній. MUST HAVE для нашого Play List
Max Creative & DJ Cross - Rock This (MFM Playlist)

КАЧАЄМО

0

17

Oleg написал(а):

Max Creative & DJ Cross - Rock This (MFM Playlist)

Два останні дні перед постом пускали, досить непоганий. Було б добре як би ти поміг знайти повну версію (original mix, club mix)!!!!
Поможеш? А то обшукався вже.... :jumping:

0

18

Max Creative & DJ Cross - Rock This (Club Mix) 5:06 секунд відриву!!!!!

Пароль VOLL

0

19

Dj Roman написал(а):

Max Creative & DJ Cross - Rock This (Club Mix) 5:06 секунд відриву!!!!!

Пароль VOLL

не працює :suspicious:
закинь на якусь нормальну шару типу рапідшара, депозит.......

Отредактировано DJMash (2008-04-19 18:44:27)

0

20

DJMash написал(а):

закинь на якусь нормальну шару

Max Creative & Dj Cross - Rock This (Club Mix)

www.speedyshare.com
filesharing.org.ua
fileshare.in.ua
upload.com.ua

0

21

Вже пару раз "нариваюсь" по OTV на прикольну музичку.. так, коли пару раз послухаєш-починає страшно подобатись..
цього разу було то саме-тому я пропоную для прикольного медлячка наступну композицію.. думаю народ оцінить (пищати будуть  :crazyfun: )
Наталья Волкова - Я не скажу
Прослухати можна ТУТ
А качати краще ТУТ

Ромко, якщо не хоч, щоб твоя фотка шо в мене в Вконтактах появилась в мережі ;), прошу поставити цю композицію для мене в неділю.. (мене в пятницю і суботу з вами не буде).. але в пятницюі суботу ти тоже можеш поставити для мене шось :) ну і + звичайно моє "стандартне" замовлення останніх дискотек... ;)

p.s. Ще раз хочу відмітити. Останні дискотеки-просто на ура. Ромко, хоч на дівчат в тебе смак не дуже ;) але щодо прогресу в твоїй роботі.. то тут повний порядок-так тримати!

0

22

Oleg написал(а):

послухаєш-починає страшно подобатись..

З першого разу почала подобатись...

Oleg написал(а):

народ оцінить (пищати будуть  :crazyfun: )

Ну подивимось сьогодні.... :shine:

Oleg написал(а):

p.s. Ще раз хочу відмітити. Останні дискотеки-просто на ура. щодо прогресу в твоїй роботі.. то тут повний порядок-так тримати!

Дякую, дякую, дякую!!!!! :blush:  Ти перший похвалив, ну народ покищо не жаліється.

0

23

Давно чекав цю пісню від Скай. Коли почув в нас на дискотеці-просто припух, Ромко дякую що нарив пісеньку, молодца  :cool:
Тут качаємо пісню котра просто мусить бути в кожного на телефоні, плеєрі, компютері...  :whistle:

0

24

ВСЕМ ЛЮБИТЕЛЯМ ЗАБОЙНОГО ТЕХНО ПРЕДЛАГАЕТСЯ УНИКАЛЬНАЯ ПОДБОРКА РЕДЧАЙШИХ ХИТОВ... ЗДЕСЬ ВЫ НЕ ВСТРЕТИТЕ РАСХОЖИХ ШТАМПОВ,А С УДИВЛЕНИЕМ ОБНАРУЖИТЕ МНОЖЕСТВО ПРЕКРАСНЫХ ВЕЩЕЙ,О КОТОРЫХ НЕ ЗНАЛИ  TECHNORAVERS LIKE THESE-КАЧАЙТЕ БЕЗ ПАРОЛЯ И РЕГИСТРАЦИИ---НЕ РАЗОЧАРУЕТЕСЬ

http://depositfiles.com/files/0cmyiwfj5  :o[/b]

1.ACE OF BASE-DONT TURN AROUND(2009)
2.TECHNOTRONIC-TURN IT UP
3.ACE OF BASE-WHEEL OF FORTUNE(2009)
4.BEAT SYSTEM-FRESH
5.THE KLF-WHATS TIME IS LOVE
6.CAPTAIN HOLLYWOOD-AFTERPARTY
7.BOLEROMIX 12
8.BASS BUMPERS-THE MELLOW
9.DR.BAKER-KAOS
10.CAPTAIN HOLLYWOOD-OVER & OVER
11.JUNIOR FLEX FEAT.LINDA RICE-WORK THAT LOVE
12.2 BROTHERS ON THE 4-TH FLOOR
13.BENNY BENASSI VS 20 FINGERS-SHORT DICK MAN
14.STELLA GETZ-FRIENDS
15.WHIGFIELD-NO TEARS TO CRY
16.2 BROTHERS ON THE 4-TH FLOOR-DREAMS
17.TECHNOTRONIC-RECALL
18.MAXX-GET AWAY
19.FUN FACTORY-CLOSE TO U
20.BOLEROMIX 11
21.PANDORA-JOIN ME NOW
22.BASIC ELEMENT-THE PROMISE MAN
23.SOLID BASE-TOGETHER
24.TOOLE-FLY AWAY
25.RESPECT-TAKE ME AWAY
26.METRIX-SLOW DOWN
27.WALD-FEEL SO GOOD
28.DR.ALBAN-I BELIEVE
29.PASSPAR-2 FEAT SYDNEY FRESH & MC J-MY FANTASY
30.BIZZ NIZZ-DABADABIDABO
31.RAMDAMS TEAM 2-EVERYBODY
32.2 UNLIMITED-DO WHATS GOOD 4 ME
33.DJ MIKO-RHYTM
34.MASTERBOY-LOVE MESSAGE
35.PANDORA-PROMISE
36.PANDORA-TRUST ME
37.PANDORA-ONE OF A KIND
38.BEFOUR-NO LIMIT
39.RAM-LIGHT MY FIRE
40.SANDY-BAD BOY
41.BIZZARE INC-JANE IS CALLING
42.MR.JOHN-U GOTTA MOVE ME
43.DEF DAMES DOPE-DDD(RADIO MIX)
44.DJ MIX-LONG
45.KLUBHEADS MEGAMIX 2004
46.UNITED-LANDING ON THE MOON(REMIX)
47.PANDORA-WORK
48.LOFT-MALLORCA
49.OLLIS CLUB-ITS ALLRIGHT
50.E-TYPE-FIGHT IT BACK
51.PANDORA-SHOUT IT UP
52.PHARAO-THERE IS A STAR
53.TWENTY 4 SEVEN-WE ARE THE WORLD
54.CAPTAIN JACK-LITTLE BOY
55.CAPTAIN JACK-TOGETHER AND FOREVER
56.2 UNLIMITED-JUMP FOR JOY                        :flag:

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » Поговоримо про Disco Ukraine » Підкажи хороший трек!