Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » Плітки, слухи, розмови....


Плітки, слухи, розмови....

Сообщений 1 страница 30 из 31

Опрос

Що б ти хотів побачити нового на форумі?
Нічого, цьогь що вже є цілком достатньо!

16% - 1
Змінити інтерєр, вигляд, оформлення

0% - 0
Більше цікавих тем, незнаю яких, але треба щось нове

83% - 5
Голосов: 6

1

Розпочинаю нову тему.. має бути цікава, можливо на пару тижднів "оживить" форум, бо він потроху щось занепав...
Тут залишаєм, обговорюємо, створюємо :) , спростовуємо плітки і слухи нашого міста, дисотеки, нас самих..

В мене перший "слушок".. Кажуть :) що "столову" хочуть прикрити! невже правда? хто шо чув?

0

2

А от мені казали:шо хочуть закрити УКРАЇНУ.Так це правда???????????????

0

3

хочуть закрити УКРАЇНУ

ну хочуть вони вже майже 2 рік, відколи в нас "демократична" революція пройшла і до влади прийшли "демократи" (на місцевому рівні).
але хотіти одне, а от могти. наразі змінили юридичну адресу МЦ "Лілея", але до дискотеки їм ще далеко, тут не так все просто, бо дискотеку організовують орендарі.

Доречі, ше кажуть шо в ПК "Юність" тепер модна дискотека!  #67:73761#
Не хочу робити їм лишньої реклами, але кажуть шо за Dj там Dj Viva?!  :swoon:  цікаво... а шо дійсно правда?

0

4

Правда.На першій дискотеці було приблизно 50 чоловік

0

5

Я чула, що мають закривати "столову".Хтось таке чув, чи то хтось собі придумав?

0

6

За столову я тоже чула але тільки від одної людини.Навіть незнаю чи то правда!

0

7

Oleg написал(а):

Не хочу робити їм лишньої реклами, але кажуть шо за Dj там Dj Viva?!

ну і шо там viva крутить.Мені ніколи неподобалось як він крутив діски в УКРАЇНІ.Незнаю чи ви замітили але після того як він пішов почало ходити  більше народу.ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА.Хто ше так думає?ітересно почути і ваші думки.......

0

8

після того як він пішов почало ходити  більше народу

серйозно? цікаво... а ше казали, що в ПК буде прям нічний клуб... мін. до 6 год ранку!  :bb:  оце люди розмріялись.. напевно придумали ті самі, що пустили слух про столову...  :rofl:

0

9

От в україні було б круто шось таке зробити а там................

0

10

Да цікаво то все, за діджея там дійсно Viva,а все решта думаю розвію цього тижня,в суботу туди обов'язково зайду

0

11

а нарахунок нічного клюбу,то я глибоко сумніваюсь що у них щось таке вийде..... троха забагато людей похилого віку там живе,хіба звук буде неголосніше ніж ми дома слухаєм,так щоб сусідам не мішати :rofl:

0

12

І в "Україні" нічо такого не получиться я думаю,є такі завади: "сусіди", начальство і діджеї(я сумніваюсь що хтось захоче тепер із такою зарплатою всю ніч розважати людей,це такий тонкий намьок адміністрації)

0

13

DJMash написал(а):

а нарахунок нічного клюбу,то я глибоко сумніваюсь що у них щось таке вийде...

ПІДТРИМУЮ

0

14

прікольна тема----принаймі є про що поговорити

0

15

Мені б особисто хотілось, щоб в нас було щось типу сан-ремо. :)

Отредактировано Ketrin-nr (2007-12-07 13:54:30)

0

16

а я чула що в нас дискотека по пять гривень і вже не раз!!!

0

17

От в україні було б круто шось таке зробити

та ладно. всі ви отак спочатку говорите. памятаю якось в нас дискотека була до 3 год. як ви думаєте - багато народу було (це при тому що це було в час, коли до нас приходило 400-500 чол).... зовсім ні.. якщо не враховувати пару пациків, що сиділи на кріслах(поправка-спали на кріслах) на данс полі було максимум 50-70 чол!
Згадайте що було в теперішніх "1000 дрібниць". так давним-давно теж була нічна дискотека(ще й з баром)... довго вон не працювали.. туди ніхто не ходив. народ після 1 спати іде. така вже в місті традиція.  #67:73761#

..... троха забагато людей похилого віку там живе,хіба звук буде неголосніше ніж ми дома слухаєм

шось тим людям пох. віку зовсім не заважає столова. це при тому що інколи після 24 гримить так, що аж біля "України" чути  :bye:

0

18

Oleg написал(а):

шось тим людям пох. віку зовсім не заважає столова. це при тому що інколи після 24 гримить так, що аж біля "України" чути

Ну ти не забувай що то столова,яку беруть в аренду і роблять там практично що хочуть, а ПК - цілком державна установа,на яку будуть писати скарги і нафіга начальству ті всі трабли.....

0

19

Ну а тепер щодо дискотеки в ПК, був там в суботу ну і так щоб не обсирати,скажу просто і лаконічно - ВОНИ НАМ НЕ КОНКУРЕНТИ

0

20

скажу просто і лаконічно

:rofl:
ставлю зразу +5!!! настрій підняв на весь день.. дійсно просто і лаконічно  :lol:

0

21

Oleg написал(а):

настрій підняв на весь день..

я  радий що зміг тобі настрій підняти,я думаю що тобі буде ще веселіше коли сам туди зайдеш :D

0

22

Ketrin-nr написал(а):

Мені б особисто хотілось, щоб в нас було щось типу сан-ремо. :)

Сан-ремо!!! ну  я б покрутив би діски в такому клубі!!! з України - сан - ремо - хіба колись!!! :big_boss:

0

23

може то зробити бігборд і написати ,що в Україні вхід три грнивні а не пять,а то дехто так і думає і гонорово йде в столову!

0

24

ZaykA написал(а):

може то зробити бігборд і написати ,що в Україні вхід три грнивні а не пять,а то дехто так і думає і гонорово йде в столову!

Я принесу фломастери з дому, (чув ти класно малюєш) от і зробиш!!!!!! папір не проблема!

0

25

ZaykA написал(а):

може то зробити бігборд і написати ,що в Україні вхід три грнивні а не пять,а то дехто так і думає і гонорово йде в столову!

Я принесу фломастери з дому, (чув ти класно малюєш) от і зробиш!!!!!! папір не проблема!

0

26

ZaykA написал(а):

може то зробити бігборд і написати ,що в Україні вхід три грнивні а не пять,а то дехто так і думає і гонорово йде в столову!

Я принесу фломастери з дому, (чув ти класно малюєш) от і зробиш!!!!!! папір не проблема!

0

27

але тащи великий превеликий папір і я намалюю  :P

0

28

Dj Roman написал(а):

Я принесу фломастери з дому, (чув ти класно малюєш) от і зробиш!!!!!! папір не проблема!

в мене вже появилась ідея як то зробити але тре великий кусок паперу--ну наприклад по типу обоїв(але то тактіки наброски) :boast:

0

29

Ромчик рухайся з тим папером і фламастерами я обіцяла що щось оригінальне намалюю і до Нового Року залишилось  мало часу а то оригінальне потребує трошки часу так що я чекаю!!!!

0

30

на папір і фламастери

0


Вы здесь » Disco Club Ukraine Forum - Новий Розділ » ОФФТОПІК, або ПРОСТО спілкування » Плітки, слухи, розмови....